RBD IS THE BEST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD IS THE BEST

RBD PARA SIEMPRE CON MI CORAZON
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Posle zavrsetka Elite Way School-a

Go down 
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Dulce_vondy
Moderator :)
Moderator :)
Dulce_vondy


Broj komentara : 122
Join date : 2009-08-12
Age : 28
Mjesto : Prijedor(BiH)

Posle zavrsetka Elite Way School-a Empty
KomentarNaslov komentara: Posle zavrsetka Elite Way School-a   Posle zavrsetka Elite Way School-a Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 7:57 pm

MOLIM VAS, NE KOMENTIRAJTE U OVOJ TEMI!
HVALA


Kada su zavrsili skolu,odlucili su da se RBD raspadne na nekoliko meseci,da bi se svi odmorili.Roberta je sa Almom otisla u Spaniju.Diego je bez pozdrava otisao da zivi u Kanadu(posle cu reci zasto bez pozdrava).Mia i Miguel su ziveli zajedno. Giovanni je odlucio da iznajmi stan i poceo je da radi kako bi ga placao.Lupita se vratila kod svoje mame i sestre,iako to bas i nije zelela.Lupe je sa Santosem.


1 EPIZODA

Roberta:Mama,ovaj hotel je prelep!!
Alma:Znam princezo,zato sam i odlucila da budemo u ovom hotelu!Najbolji je u Madridu!
Roberta:Jesam li ti nekad rekla da te obozavam??!?
Alma:Pa ....ne bas
Roberta:Mama obozavam te !! Evo sad ti kazem!!

Kod Mie i Miguela

Miguel:Pozuri Mia zakasnicemo!
Mia:Miguele,sacekaj samo jos minut molim te!!
Miguel:Ali Mia to i rekla i pre 15 minuta
Mia izlazi u prelepoj rozoj haljini
Miguel:Wow!!! Izgledas prelepo!!!
Mia:Je li bilo vredno cekanja?!?
Miguel:Naravno da jeste!!! Hajde sad da krenemo na veceru!!
Mia:Idemo!!!

Giovanni je bio zabrinut za Diega i svaki dan je zvao Mabel,da je pita da li je mozda Diego zvao!

Giovanni:Halo Mabel!
MAbel:o Giovanni!
Giovanni:Kako si? Ima li sta novo?
Mabel:Nema nista novo. A nisam lose,mada bila sam i bolje!Hvala na pitanju!Ti?
Giovanni:Dobro sam!Zabrinut sam za Diega,zato te i zovem.Jeli se javljao mozda?
Mabel:Nije i ne znam gde bi mogao da ode...Stvarno ne znam ta je Diegu!!!
Giovanni:Dobro!Ako saznas bilo sta o njemu,odmah mi javi!
Mabel:Hocu! Cujemo se! CAo
Giovanni:Cao!!

Lupita je kod njene mame,ali svaki dan se cuje sa Santosom.Lupe zeli da se preseli kod njega,ali joj njena mama ne dozvoljava.Ona ne zeli da Lupita vise ode Mexico SIti.

Lupe:Halo Santose!
Santos:Halo ljubavi!Sta radis? KAko si?
Lupe:Evo nista!Sada su Dulse i moja mama izasli iz kuce pa sam uspela da te nazovem!
Santos:Znaci tvoja mama i dalje ne zeli da ti dodjes ovde!!
Lupe:Da Santose!!!!Ali imam jednu ideju!!!
Santos:I ja !!
Lupe:Koju?!?
Santos:Sta mislis da ja dodjem kod tebe,umesto sto ces ti kod mene
Lupe:Da SAntose!!Jedva cekam da te vidim..Volim te!!!
Santos:I ja tebe Lupita obozavam!!!!
Lupe:Dobro onda,cujemo se!!CAo!
SAntos:Cao!!


Diego je otisao u Kanadu zato sto je Leon pretio da ce polako povredjivati sve njegove prijetelje i Robertu,samo zbog toga sto je on ostao u RBD-u! Leon je trazio od Diega da bira gde ce da ode da ce on da mu kupi stan.Diego je izabrao Kanadu!!!

Diego:Alexandro!!!Alexando!!!Gde li je on!!!
Alexandro:Gospodine tu sam!!Gde zelite da idete?
Diego:Ne zelim da izlazim iz stana!Zelim da saznas gde je moj otac i gde je Roberta!Da li je ostala u Mexico Sitiju!
Alexandro:Vas otac je otputovao u Pariz!!!To sam cuo!
Diego:Ne zanima me!!!!ZELIM DA SAZNAS!!!!
Alexandro:U redu gospodine!!!Ali vi izadjite iz stana! MAlo prosetajte!!Bice vam bolje!!
Diego:Rekao sam dok sam ovde ne zelim dea izlazim!!
Alexandro:Morate zaboraviti gospodjicu Robertu!!!
Diego:Ne zelim!! Necu i Ne mogu!!!Jeli ti jasno???? Sad me ostavi samog!!!

Diegov rodjak Maurisio je otisao u Spaniju i odseo je u isti hotel kao i Roberta!!

Roberta:Mama idem malo da prosetam po hotelu!!
Alma:Ok!!Cuvaj se princezo moja!!!

Roberta izlazi i sudara se sa jednim gostom iz hotela

Roberta:Gospodine zao mi je!!
********:U redu je gospodjice! Zovem se Maurisio!
Roberta:JA sam Roberta!!
Maurisio:Je si li krenula da setas po hotelu?
Roberta:Jesam<a ti?
Maurisio:Axa,hoces li da idemo zajedno?
Roberta:Hajde!!!

Njih dvoje su setali po hotelu i posle su se vratili u svoje sobe!Maurisio je svo vreme razmisljao o Roberti,a Roberta o Diegu.
Za to vreme Diego je hteo da se cuje sa Maurisijom i da mu kaze da dodje u Kanadu kod njega!Diego je nazvao hotel i trazio sobu br 255,a ustvari trebao je da trazi 225.

Roberta:Halo!
Diego:Halo MAurisio..Je si li ti?
Roberta:Diego...........

Kraj 1 EPIZODE
Na vrh Go down
Dulce_vondy
Moderator :)
Moderator :)
Dulce_vondy


Broj komentara : 122
Join date : 2009-08-12
Age : 28
Mjesto : Prijedor(BiH)

Posle zavrsetka Elite Way School-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Posle zavrsetka Elite Way School-a   Posle zavrsetka Elite Way School-a Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 7:58 pm

2 EPIZODA

Roberta:Diego....
Diego(pravi se da ne zna ko je):Maurisio ti si?
Roberta:Nije Maurisio!!Ja sam Roberta!!Ljubavi bas mi nedostajes!!!Zasto se nisi javio??
Diego:A ti si!!Samo nesto da ti kazem pre nego sto spustim slusalicu!Prenesi i drugima!
Roberta:Reci!
Diego:Ne zelim da znam ni za tebe ni za bilo koga drugog iz grupe niti iz Mexica!!!
Roberta:Ali Diego....
Diego:Nema nista ali.Preselio sam se,daleko od Mexica,nemojte da me trazite,necete me naci!Poceo sam sve ispocetka.Imam sooper evojku,volim je(laze)!I tako!Sad kad spustim slusalicu zelim da znas VISE NE POSTOJITE ZA MENE!!!(spusti slusalicu)
Roberta:Diego,Diego!!(sva u soku od ovoga sto je cula)ipocinje da place!!

U Mexicu

Mia:Miguele,ovde je tako lepo!!
Miguel:Da,ovaj restoran mi se bas svidja!!
Mia:Miguel,da li si razmisljao da odemo u Monterey?
Miguel:Mia,iskreno da ti kazem nisam (pocinje da se smeje)
Mia:Ali sta je tu smesno,nijE mi jasno!!Uopste nisi razmisljao o tome da odes kod tvoje sestre i mame
Miguel:Naravno da jesam!!Samo sam se sali!!!Cak sam hteo da te pitam da odemo na nekoliko dana tamo!Hoces li?
Mia:NARAVNO!!!Obozavam te!!!
........poljube se....

Malo kasnije Roberta je zvala Giovannia

Robeta:HAlo Giovanni!Ti si?
Giovanni:Ola Roby!!!Kako si ?!Kako u Spaniji?
Roberta:Sve je dobro.Zvala sam te da ti kazem nesto veoma bitno!!
Giovanni:Reci,samo da nije jedna od tvojih sali!!!
Roberta:Naravno da nije!Ovako Diego me je zvao i rekao da ne zeli da zna za nas!Da ga ne trazimo i da ga zaboravIMo!!!
Giovanni:Molim!!!! Ovo je sala,zar ne??(pocinje da se smeje)
Roberta:Giovanni prestani da se smejes(ona pocinje da place)Ovo nije sala!!Ovo je istina!!!
Giovanni:To je nemoguce!!!Sta je Diego!!O Boze!!!Sta ce biti kad MAbel sazna za ovo???
Roberta:Giovanni,molim te obavesti ostale clanove RBD-a i Mabel,ja nemam snage ni za sta!!!
Giovanni:Ok Roberta!!Samo se ti odmori!!!Ja cu ih obavestiti!!Ako mozes vrati se sto pre u Mexico,ja cu to reci i Lupiti!Moramo ozbiljno nas 5 da razgovaramo!
Roberta:Ok!!Vidimo se I cujemo!
Giovanni:Ok!Bay!
Roberta:Cao!!

Za to vreme Giovanni je obavestio Lupe,Santosa(iako nije clan RBD-a),Mabel,Miu i Miguela!

Roberta je odlucila da ode do Maurisia,i pita ga sta zna o DieGU!

Roberta:MAurisio,je si li u sobi?
MAurisio:Jesam,udji slobodno!
Roberta :Dosla sam da te pitam da li znas Diega Bustamantea?
Maurisio:Znam on mi je rodjak.Po Leonu uvek je bio problematican!!Ne zelim da pricamo o njemu..JA sam hteo da ti kazem da mi se svidjas...
Roberta se iznenadila,i u tom trenutku Maurisio je poljubi,naravno ona nije to ocekivala...>!
Na vrh Go down
Dulce_vondy
Moderator :)
Moderator :)
Dulce_vondy


Broj komentara : 122
Join date : 2009-08-12
Age : 28
Mjesto : Prijedor(BiH)

Posle zavrsetka Elite Way School-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Posle zavrsetka Elite Way School-a   Posle zavrsetka Elite Way School-a Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 7:59 pm

3 EPIZODA

Maurisio:Znam on mi je rodjak.Po Leonu uvek je bio problematican!!Ne zelim da pricamo o njemu...Ja sam hteo da ti kazem da mi se svidjas...
Roberta se iznenadila,i u tom trenutku Maurisio je poljubi,naravno ona to nije ocekivala~!!

Roberta:(odgurnu Maurisia)Hej ti si me....
Maurisio:poljubio..Znam,dok smo setali hotelom rekla si mi da uvek uradim ono sto osecam u tom trenutku....Zar ne?
Roberta:Da,ali nisam bas mislila na ovo....Previse je rano(ode iz sobe)
Maurisio (poce da trci za njom):Roberta cekaj!!!Nemoj da ides!!(uhvati je za ruku)
Roberta:Sutra idem u Mexico,i vise se necomo vidjati,tako da.....
Maurisio:Ali ja bih sa tobom i na kraj sveta otisao!!Sto znaci idem sa tobom u Mexico>Svakako te necu pustiti da ides sama!!!
Roberta:Mau,mislim da to nije dobra ideja!!!
Maurisio:vec sam odlucio.Ti i ja sutra idemo u Mexico


Kod Lupite (nema sanse da mogu da se setim kako se zove Lupitina mama pa sam joj dala ime DOlores)


Lupita:Mama,za 2 dana idem u Mexico
Dolores:Naravno da neces ici kod onoga...Kako mu je ime??
Lupita:Mama Santos...Ali ne idem kod njega..Idem kod Roberte i Alme
Dolores:Kako da znam da ne lazes?!?!
Lupita:Ne znam,ako neces da mi verujes u redu...Nas drug ima nekih problema i moramo da mu pomognemo!!!
Dolores:Lupita,pusticu te da odes,pod jednim uslovom!!!
Lupita:Reci!!
Dolores:Zelim da se vratis i dovedes tog SAntosa,da ga upoznam!!!
Lupita:Stvarno????
Dolores:Naravno,kceri...Tek sad shvatam da moram da te pustim da zivis svoj zivot!!
Lupita:Mama volim te!!!
Dolores:I ja tebe
.................ZaGrle se.>............................


Kod Mie i Miguela u stanu.......

Miguel:Napokon kuci!!!
Mia:Da ljubavi (poljubi ga)
Mia:Idem sad...Odoh samo do sobe da uzmem stvari!!!
Miguel:Cekaj,cekaj....Gde ide moja princeza!!!
Mia:Miguele,rekla sam ti veceras spavam kod Seline...Zar si zaboravio???
Miguel:Iskreno....jesam...Ali dobro idi...Ja idem da spavam...Sutra kad dodjes nemoj da me budis,nego mi spremi dorucak i rucak,pa me tek onda probudi...Ok?
Mia:Miguele,ne budi bezobrazan!!Ali dobro za tebe cu sve da uradim!!!
Posle par minuta............
Mia:Idem ljubavi!!!
Miguel:Otisla bi,a mene ni da poljubis.???
Mia ga poljubi krenu
Miguel:Mia ali ovo nije poljubac...Sad cu ja tebi da pokazem!!!!
Dodje do Mie i poljubi je...Bio je to veoma dug poljubac....
Na kraju Mia ga odgurnu i kaze:Sad moram da krenem..Stvarno!!!Cao!I zatvori vrata
Dugo posle Miinog odlaska Miguel je razmislja kako se njih dvoje nikad nece posvadjati!!!I da nece dozvoliti da mu Miu otme bilo koji muskarac koji se pojavi!!!


Proslo je dva meseca otkad je Leon otisao na put....Mabel ga nije ocekivala skoro,ali se on bas taj dan pojavI!!!
Mabel:(otvara vrata da vidi koje..kad je videla Leona iznenadila se)Leon,otkud ti??
Leon:zar je zabranjeno doci kuci!!!Svakako sam umoran!!!I ti umesto da me pitas kako sam ,kako je bilo na putu,ti kazes otkud ja!!!!MAbel nikad se neces promeniti!!
Mabel:Leon,od raspusta nisam cula nista o Diegu,njegovi drugovi brinu!!!Znas li gde je??
Leon:Naravno da znam..Molio me za pomoc,da mu nadjem stan i da posle toga kazem njegovim drugovima da ih je zaboravio...Mabel on je poceo novi zivot,i za sad mu je sooper...Malo pre me je zvao da vidi gde sam...
MAbel:Sta si uradio nasem sinu!!!!
Leon:Apsolutno nista!!!Sam je odlucio sve to...Cak se bavi politikom,tamo u tom gradu gde je
Mabel:Zelim da odem da ga vidim ili bar da ga cujem!!
Leon:Zao mi je,ali to cu morati da pitam njega...Zeli li uopste da cuje svoju mamicu!!!
MAbel:Leone,dosta!Ne dozvoljavam ti da me vredjas!!U redu pitaj ga da li zeli da me cuje i onda mi javi..Bicu u svojoj sobi..........
Mabel je otisla,a Leon je ostao sam....:Videcemo da li ce NAS sin hteti da te cuje!!!!

U Spaniji..............
Roberta je otisla kod Alme,ispricala joj sve sto se desilo tog dana i rekla je da je Maurisio poljubio...
Alma:roberta,da li se slazes da ja ostanem jos nekoliko dana ovde?
Roberta:NAravno mama,ako ja ne mogu da uzivam uzivaj ti!!!
Alma:Hvala ti dusice moja!!!A sa ovim Maurisiom...Kakav je?Svidja li ti se?
Roberta:Ne mama,pored svega onoga sto mi je Diego rekao,ja ga jos uvek volim!!!!
Alma:Roberta,pricamo o Maurisiu,a ne o Diegu!!!!
Roberta:Ne svidja mi se ni kao licnost,i nije mi bas lep..Ovog puta Miguel ce morati da me spasi....haha
Alma:KAko Roberta?
Roberta:Morace da mi glumi decka....hahahha
Alma:mislis li da ce hteti?
Roberta:Morace,ja sam njemu glumila devojku pred onom Viktoriom!!!
Alma:Secam se naravno!!!!Sta mislis da legnemo malo da se odmorimo?
ROberta:NAravno!!

U Kanadi....................U Diegovom stanu

Diegu zvoni telefon i on se javlja:Halo!!!
****:Halo Diego!!!Kako si???
Diego:Mogao sam da predpostavim pa ces zvati Leone!!!!
Leon:PA narano,dosao sam U Mexico i zovem da te pitam zelis li da cujes svoju mamicu???
Diego:Naravno da zelim!!!To sam jedva cekao!!!
Leon:Zao mi je Diego,ali neces moci da je cujes!!!!Mozda me izdas,ja to ne mogu dopustitu(spusti mu slusalicu)
Diego je zvao Alexandra i rekao mu da zeli da proseta i mrazmisli o svemu...Obecao je da ce se vratiti za pola sata......Alexandru je to bilo cudno,ali nijeposumljao!!!
Ustvari Diego nije otisao da proseta,nego da kupi kartu da se vrati u Mexico...On mora da objasni svojim drugovima,Roberti i Mabel sta se ustvari desava.Posto je znao da Leon regulise dolaske u Mexico avionom...Diego je odlucio da kupi kartu za voz....
Na vrh Go down
Dulce_vondy
Moderator :)
Moderator :)
Dulce_vondy


Broj komentara : 122
Join date : 2009-08-12
Age : 28
Mjesto : Prijedor(BiH)

Posle zavrsetka Elite Way School-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Posle zavrsetka Elite Way School-a   Posle zavrsetka Elite Way School-a Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 8:00 pm

4 EPIZODA

Diego je kupio kartu i vratio se u stan..Alexandro nije nista posumljao...Diego je razmisljao samo o tome kako ce uskoro biti sa svojim drustvom i mamom!!!Bio je jako srecan...

U Spaniji....
Roberta je odlucila da pozove Miguela i da se dogovori sa njim o svemu...

Roberta:Miguel....javi se!!!!
Miguel(posto se tek probudio i video da nema Mie mislio je da ona zove):Halo Mia!!!Sta je bilo,sta se desilo???
Roberta:Miguele,polako.Ja sam Roberta .....Sta ti je???
Miguel:A ti si.....Bas si morala ovako rano da me zoves....
Roberta:MOLIM????RANO????Sta je tebi???Miguele sada je tamo pola dva!!!!
Miguel:(pogleda na sat)Ups.....Roberta izvini tek sam sad video koliko je sati....
Roberta:Nema veze,ali sledeci put prvo pogledaj na sat....
Miguel:OK ....Nego sto si zvala???
Roberta:Prvo da ti kazem da danas dolazim u Spaniju....
Miguel:Pa to je super....
Roberta:Ali to nije sve...Ne dolazim sama,a i ti ces da glumis mog decka..i ti ces me cekati na aerodrumu!!!
Miguel:Ja da budem tvoj....???Ne znam jesam li te dobro razumeo???
Roberta:Jesi Miguele,ali to samo pred ovim Maurisiom,koji je zaljubljen u mene...Molim te ?!??!!!!
Miguel:Ali Roberta........
Roberta:Nema ali...Samo reci da ili ne?
Miguel:U redu,u redu...Uvek me nagovoris...Ne znam kako ti i Mia to uspete...
Roberta:Pa......Znaci dogovorili smo se da dodjes po mene??
Miguel:Da,samo reci kad??
Roberta:U osam cu biti u Mexicu.....
Miguel:Sooper,vidimo se u osam....
Roberta:Vidimo se!!Cao........
Miguel:Cao...

Posto je video da nema Mie,Miguel je odlucio da spremi rucak za njih dvoje i tako iznenadi Miu!!!!

Za to vreme u Spaniji......Maurisio je dosao kod Roberte da vidi je li spremna

Neko kuca na vrata..
Roberta:Napred
Maurisio:Znaci mogu da udjem?
Roberta:Sta ti treba Maurisio???
Maurisio:Pa...Hteo sam da ti kazem da te vozim u moj stan,kad stignemo..Tamo cu spremiti veceru..Pa mozes da ostanes da spavas kod mene???
Roberta:I ti stvarno mislis da bi te moj decko pustio???Mislim radu cu doci kod tebe na veceru,ako moze da ide i on???
Maurisio:Naravno da on ne moze!!!!Kako se zove??Sta radi????Zelim da znam sve o njemu..
Roberta:Zove se Miguel....A zasto ne bi mogao on da dodje?
Maurisio:Zato sto sam pozvao tebe(i ode iznerviran)
Roberta:(nakon sto je otisao)O MAu stvarno si se zeznuo ako si mislio da cu otici sa tobom u tvoj stan...))))

Kod Mie i Miguela u stanu..

Mia je dosla i mislila da Miguel spava....Htela je da mu spremi rucak...Ali kad je usla,iznenadila se kad je videla vec spremljen rucak...

Mia:Sta je ovo???
Miguel:Pa ovo je rucak za tebe i mene!!!!Ne znam hoce li ti se svideti posto nisam bas tako dobar kuvar....
Mia:Miguel,ovo je divno!!!Obozavam te!!!!!
Miguel:I ja tebe!!!
......poljube se.......
Miguel:Hajde sedi !!!!
Mia(Sede):Miguel nesto simi cudan....Sta krijes od mene???
Miguel:Mia,moram nesto da ti kazem,ali pre toga moras da mi obecas da se neces naljutiti....Hoces li??
Mia:Ali Miguel.....
Miguel:Obecaj!!!
Mia:Obecavam.....
Miguel:Pricao sam sa Robertom,ona dolazi danas...I ono sto hocu da ti kazem jeste to da cu ja morati da joj glumim decka!!!!
Mia:Molim???!!!!???Njenog decka.....ZASTO????!!!!!!
Miguel:Mia!!!Polako,to samo pred nekim Maurisiom.....\ne brini samo na nekoliko dana...
Mia:Ali .....NAravno da ti neces..
Miguel:Naravno da hocu....Koliko puta je meni Roberta pomogla...I sa onom Viktoriom..Secas se???
Mia:Pa dobro secam se|!!!!!!
Miguel:Znaci mogu li???
Mia:Dobro mozes!!!!
Miguel:Mia obozavam te!!!!poljubi je....
Mia:Polako,jos nisam rekla kako pravis hranu!!!
Miguel:Pa jel li dobro ili nije????
Mia:Pa moram priznati da nije lose.....

Za to vreme Lupe je krenula za Mexico,a to nije nekome rekla..Hoce da ih iznenadi....
Santos je zvao Lupitu kuci,ali njena mama se javila i rekl da je Lupe izasla i da ne zna kad ce da se vrati...

Kod Diega....

Diego:Alexandro,znas li gde je moj tata sada?
Alexandro:U Mexicu je...Sto?
Diego:Pitam...Znas li kad ide opet na put???
Alexandro:Znam,sutra ujutro...Gospodine Diego morate mi reci asto me to pitate??
Diego:Pitam,zelim da znam kad ce da mi dodje u posetu...Znas li to???
Alexandro....Nazalost,to ne znam...Mnogo volite svog oca???
Diego:(laze)Pa da....Ali to nemoj da mu kazes,ja nikome ne govorim da ga volim!!!!
Alexandro:U redu gospodine

U osam Miguel je dosao na aerodrom,ali jos nije video Robertu....
Roberta je taman izasla iz aviona i krenula sva srecna kod ,,njenog decka"....
Maurisio je i dalje bio ljut,ali se trudio da to ne pokazuje/
......

Roberta:Miguel!!!!BB!!!Jedva sam cekala da te vidim!!!!zagrli ga
Miguel:Ljubavi!!!Napokon smo zajedno....Gde je onaj prijatelj sto je dosao sa tobom!!!!
Roberta:(sapne Miguelu)Hvala!!!!A onaj prijetelj eno ga....Maurisio dodji!!!!
Maurisio(prilazi):Zdravo..Ja sam Maurisio!!!!
Miguel:Zdravo Mau...Mogu li tako da te zovem...JA sam Miguel,Robertin decko>..Kako ces kuci,...Hoces li da te odvezem???
Maurisio:Ma ne treba!!!Mislim da ti i Roberta treba malo da budete sami!!!
Roberta:Hvala ti Mau!!!poljubi ga u obraz....Vidimo se
Miguel:Ok!!!Vidimo se!!!!


Kod Santosa neko kuca na vrata

SantosMomenat!!!!!otvara vrata......
Na vrh Go down
Dulce_vondy
Moderator :)
Moderator :)
Dulce_vondy


Broj komentara : 122
Join date : 2009-08-12
Age : 28
Mjesto : Prijedor(BiH)

Posle zavrsetka Elite Way School-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Posle zavrsetka Elite Way School-a   Posle zavrsetka Elite Way School-a Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 8:01 pm

5 EPIZODA

Santos:Momenat!!!!!!
......otvara vrata..........
Santos:Lujpita!!!!!!....poljubi je....
Lupe:BB.............
Santos:Udji...Kako si??Odakle ti??Sto mi se nisi javila....???
Lupe:Polako....Pa dosla sam cim sam saznala ono za Diega...A i moram nesto da ti kazem...
Santos:Sta???
Lupe:Moja mama zeli da te upozna....!!!!!
Santos:Molim..>.????Ona zeli mene da upozna????
Lupe:Da!!!!...poljubi ga....Tebe....Znaci zanekoliko dana upoznaces moju mamu....
Santos:Ljubavi pa to je super!!!
Lupe:Naravno!!!!!

U Kanadi za to vreme Diego se spakovao...i smisljao kako da kaze Alexandru da ode iz stana...
Diego:Alexandro!!!!Gde si????
Alexandro:Tu sam,gospodine...Recite??
Diego:Jako sam umoran..Sad cu leci....Ti ako zelis mozes da ides...Naravno zakljucas me..
A ujutro da me pustis da spavam..U redu??
Alexandro:U redu gospodine...Kako vi zelite..Treba li vam nesto???
Diego:Za sada ne...
Alexandro:Znaci mogu da idem???
Diego:Mozes....
Alexandro:U redu..Onda sad ja idem....Ako vam zatreba nesto zovite....
Cim je Alexandro otisao Diego je preko terase pobegao....
Pola sata kasnije Diego je bio u vozu.....

Za to vreme Miguel je vozio Robertu kuci.....

Roberta:I kako ti se cini Maurisio???
Miguel:Jao uzasan je!!!Tako je lukav!!! hahahha
Roberta:Ma sta se smejes???U pravu si..I odvratan je!!!
Miguel:Dobro,dobro....A sta ce biti sa nama???
Roberta:haahhaahahah...Miguel nemoj da me zasmejavas......Kako sta ce biti???
Miguel:Pa jesmo li jos zajedno???
Roberta:A to (smeh) Pa nismo vise zajedno..Je li ti lakse???
Miguel:Pa jeste...salim se...
Roberta:Puno ti hvala...Odlican si glumac..
Miguel:I ti glumica....
Roberta:Super smo kad smo zajedno (smeh) JAo zvoni mi telefon..Ko li je sad??Halo!
***:Halo!!!Roberta!!!Sta radis sestrice??KAko si??
Roberta:Sa kim pricam??
**:Sestrice...Ne prepoznajes me???
Roberta:A Lupe ti si!!!!!Kako si???
Lupe:Pa dobro sam!!!Ti?
Roberta:Pa super...Taman sam stigla u Mexico...A gde si ti???
Lupe:I ja sam u MEXicu...Kad cemo da se vidimo??Imam toliko toga da ti kazem...
Roberta:I ja tebi...Vidimo se sutra u 14h na rucku kod mene...Doci ce Mia,Miguel,Giovanni,Santos i ti...Ok???
Lupe:Savrseno....Vidimo se...Cao
Roberta:Cao!!!!Miguel da li se ti slzes sutra u 14h kod mene....???>...
Miguel:NAravno....ttigli smo..Pomocicu ti sa stvarima...
Roberta:U redu...
Miguel je poneo Robertine stvari do njene sobe!!!
Miguel:Idem ja sad...
Roberta:Treba li da te pratim|???
Miguel:Ne treba...Vidimo se sutra u 14h...ode....

Roberta je obukla jednu prelepu crvenu mani suknjicu i neku lepu crnu majcu....

Roberta:Marijana!!! Jesi li u kuhinji???
Marijana:Jesam,gospodjice...
Roberta:ulazi u kuhinju....Stigla sam...
Marijana:A gospodjica Alma??
Roberta:Ona je ostala.>.Ja sam morala da se vratim...
Marijana:U redu!!! Drago mi je sto ste se vratili..
Roberta:I meni....zvoni neko na vratima....MArijana,ajde molim te otvori vrata,ja moram nesto da pogledam...
Marijana:U redu!!!!!Otvara vrata.....
Maurisio:Dobro vece!!!Je li tu Roberta?
Marijana:Jeste...Ko je trazi??
Maurisio:Ja sam njen prijatelj...
Marijana:U redu udjite...
Maurisio:Hvala!!
Marijana:Gospodjica Roberta ce sada doci...
Marijana je otisla u kuhinju i rekla Roberti da je ceka neki prijatelj
Roberta:ulazi u dnevnu sobu...Sta ti trazis ovde???
Maurisioo:Dosao sam da te vidim...
Roberta:Kako si saznao gde zivim???
Maurisio:Pa...Imam ja svoje veze..Mozemo li da razgovaramo negde gde smo sami??
Roberta:Mozemo..Ajmo u moju sobu..
Maurisio:U redu...
Roberta:Zatvori vrata...I pricaj....
|Maurisio:Jesi li jos sa Miguelom?
Roberta:Ne!!!
Mau:Ja sam ...Roberta ostala su mi jos 2 ili 3 meseca zivota (laze)
Roberta:Molim????Sto mi to nisi rekao???
Mau:Pa nisam hteo...Ali sad sam odlucio da ti kazem...
Roberta:Mau....Ja sam....
Mau:Nista nemoj da kazs...DA li bi zelela da budes moja devojka???
Roberta:(zbunjena)U redu...
Maurisio je uzeo Robertu u ruke i poceo da trci po sobi...Na kraju je spustio na krevet i poceo da je ljubi i polako skida majcu,ali Roberta ga prekinu....\
Roberta:Sad je vreme da ides...
Maurisio:U redu...Vidimo se
Roberta ztvori vrata i brzo zaspe.....

Sutra u 14h svi su dosli...Vec su seli za sto kad je neko pozvonio na vrata..
Roberta:Ja cu otvoriti>...
Ona je dosla do vrata i otvorila ih...
Roberta:Diego...???>>.
Na vrh Go down
Dulce_vondy
Moderator :)
Moderator :)
Dulce_vondy


Broj komentara : 122
Join date : 2009-08-12
Age : 28
Mjesto : Prijedor(BiH)

Posle zavrsetka Elite Way School-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Posle zavrsetka Elite Way School-a   Posle zavrsetka Elite Way School-a Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 8:02 pm

6 EPIZODA

Roberta:Ja cu otvoriti....
Ona je dosla do vrata i otvorila ih....
Roberta:Diego...???....
Diego:Roberta....zagrli je....
Roberta:odgurnu ga......Sta ti radis ovde??Zar nemas devojku i ......
Diego:Ne....to cu ti sve objasniti.....Mogu li da udjem???
Roberta:udji...Tu su Mia,Miguel,Giovanni,Lupita i Santos
Diego:Super!!!!Jedva sam cekao da vas sve vidim....Roberta mogu li da ostanem kod tebe?
Roberta:Pa zasto ne ides kuci???
Diego:Objasnicu ti...Mogu li?
Roberta:Mozes!!!!
Diego:Hvala ti!!!
Diego je usao u dnevnu...
Lupita:Diego...potrci i zagrli ga...
Odmah su dosli i Miguel i Mia i Giovanni i SantOS..
Giovanni:pa gde si ti brate????
Mia:Diegito, bb gde si ti???Koliko smo se brinuli....
Diego:Drustvo,izvinite...Pricacu vam sve!!!!Sad sam umoran i gladan!! smeh
Roberta:Diego ce ostati kod mene....
U tom trenutku opet je n eko pozvonio na vrata...
Miguel:Ja cu otvoriti...otva vrata....
Maurisio:Sta radis kod moje devojke????
Miguel:Tvoje ili moje??
Maurisio:MOJE!!!! ljut.....
Miguel:Nisam znao da smo raskinuli...A da ustvari jesmo,ali Roberta zeli da mi se vrati pa me je zvaal...Dodji kasnije...Sad smo zauzeti,znas vvec cime i zaluoi mu vrat.....
Maurisio ljt ode u svoj stan:Sta on misli da je

Roberta:Ko je bio???
Miguel:sapne Roberti Maurisio...
Roberta:Sta je hteo taj taj taj idiot????
Miguel:Pa hto je da te vidi i znas vec sta!!!(obraca se ostalima) moram sa Robertom do kuhinje da mi pokaze nesto...Idemo....
Roberta kad su usli u kuhinju:Sta je bilo????
Miguel:Znaci ti si ta koja mene tera da ti glumim decka,a danas saznajem da je ustvari Maurisio tvoj decko......
Roberta:Miguele....polako..Ti ne znas sta se desilo.....On je sinoc...
Miguel je prekida:A Diego??? Sta sa njim???Jesi li primetila da on misli da ste i dalje zajedno???Ili ces da budes zajedno sa njim i Maurisiom???
Roberta:Miguel ko si ti da mi govoris sta je da radim????Niko i nista!!!!!!!!!Je li ti jasno????
Mia se prisunjala i cula pola razgovora...
Miguel:Ali ja te volim...Mislim kao drugaricu naravno...Miu volim puno puno!!!!
Roberta:Miguele izvini...Ne znam sta mi je!!!!
Miguel:Ja znam sta ti je....Ajmo kod ostalih.....
Roberta:Ajmo.....
Miguel,Mia,Santos,Lupe i Giovanni su oducili da odu da ostave Robertu i Diega da razgovaraju.......

Nastavice se.....
Na vrh Go down
Dulce_vondy
Moderator :)
Moderator :)
Dulce_vondy


Broj komentara : 122
Join date : 2009-08-12
Age : 28
Mjesto : Prijedor(BiH)

Posle zavrsetka Elite Way School-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Posle zavrsetka Elite Way School-a   Posle zavrsetka Elite Way School-a Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 8:03 pm

NASTAVAK 6 EPIZODE

Diego:Roberta,mozemo li da razgovaramo???
Roberta:Mozemo..Ali o cemu??Mislim da ti i ja nemamo o cemu da pricamo.....
Diego:Imamo....Ti ne znas zasto sam ja otisao i ostavio sve ovde!!!
Roberta:U redu!!! Idemo u moju sobu...Cekaj samo da kazem Marijani da ako me neko trazi da nisam tu!!!!
Diego:Ok.....
Roberta je rekla Marijani da je zauzeta ceo dan i da ako je neko trazi da nije tu.....
Diego:Mozemo da idemo??
Roberta:Mozemo....
Usli su u sobu....
Diego:Ovako..Odakle da pocnem....
Roberta:Sta se desilo??? Zasto si otisao???
Diego:Moj otac je saznao da sam ostao u RBD-u..I on je rekao da mogu da biram..Da odem daleko odavde i da ce sve biti u redu.....
Roberta:Ili?
Diego:Ili da ostanem ovde,a da ce on polako povredjivati moje prijatelje i tebe!!!!
Roberta:(pocinje da place) Zato si me lagao???
Diego:Da!!! Nemoj da places!! Molim te!!! Zagrli je
Roberta:Ja sam mislila da ve ono sto si mi rekao je istina....
Diego:Ti znas da ja volim samo tebe.!!!poljubi je
Roberta:ga odgurne...Ne Diego,ja imam.....
Diego:se nasmeje....Sta imas?? Novog momka??? Mene si zaboravila???
Roberta:Nisam te zaboravila,jos te volim,ali imam novog momka..Zove se Maurisio....
Diego:MOLIM???Moj rodjak??? ON????
Roberta:Da,on!!!On je i morala sam da pristanem...
Diego:On ....Jao Roberta...On je zdraviji od mene i tebe zajedno..>Nemoj me reci da je MAurisio !!!
Roberta:To ti mislis,ali ne on je stvarno ....
Diego:ustaje i jeko je ljut...U redu ti tako mislis,ja sad moram da idem...Bicu u nekom hotelu..>
Roberta:Ne Diego...Ostani ovde.....Molim te!!! Nemoj opet da ides.........
Diego:Ne!!!Ovde cu svaki dan morati da gledam ,,bolestnog" Maurisia....A ja to ne mogu...Idem
Roberta:U redu...Stani..Neces morati da ga gledas!!! Uradicu sve samo nemoj da odes!!!Diego molim te!!!!!!!!!
Diego:Dobro,ajde dosadice mala.....
Roberta poljubi Diega.......

NASTAVICE SE!!!!
Na vrh Go down
Dulce_vondy
Moderator :)
Moderator :)
Dulce_vondy


Broj komentara : 122
Join date : 2009-08-12
Age : 28
Mjesto : Prijedor(BiH)

Posle zavrsetka Elite Way School-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Posle zavrsetka Elite Way School-a   Posle zavrsetka Elite Way School-a Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 8:04 pm

Roberta poljubi Diega,ali je on odgurnuo..

Roberta:Sta ti je?
Diego:Zar si vec zaboravila mog rodjaka?
Roberta:Nisam....
Diego:Bolje da odem u moju sobu..
Roberta:U redu..Vidimo se ujutro...?
Diego:Naravno

Kod Mie i Miguela..

Mia:Miguel,mislis li da sad Roberta i Diego razgovaraju?
Miguel:Nadam se da se nisu posvadjali..
Mia:I ja se nadam..Kroz sta su sve prosli....Jaoo zamisli da smo ti i ja na njihovom mestu...
Miguel:Bolje da ne zamisljam..Ne znam kako bih ziveo bez tebe i jedan dan
Mia poljubi Miguela.:Bolje da spavamo.Ujutro moramo rano da se probudimo..
Miguel:Naravno...

Kod Roberte:

Ni Roberta ni Diego dugo nisu mogli da zaspu...Roberta je razmisljala o sve kroz sta su prosli njih dvoje,a Diego je razmisljao samo o Roberta..Oboje su kasno zaspali....

Ujutro Maurisio je dosao kod Roberte i kupio joj buket crvenih ruza.......Pozvonio je na vrata i Marijana mu je otorila...

Mau:Da li je tu moja devojka Roberta?
Marijana:(malo zacudjena) Jeste,ali spava.Rekla je da je ne uznemiravamo dok se ne probudi..
MAu:U redu,da li bih mogao da udjem i da je sacekam?
Marijana:U redu...Udjite.>

Roberta se probudila i odmah je otisla kod Diega u sobu...

Roberta:Diego da li si budan?
Diego:Jesam,udji...
Roberta:Hvala,kako si spavao?
Diego:Pa dobro,ali nisam mogao da zaspem dugo,dugo...
Roberta:N ja nisam mogla da zaspem....Ali kad sam zaspala super sam spavala...
Diego:Mogu li da znam o cemu si razmisljala?
Roberta:Mozes,razmisljala samo o nama,kroz sta smo sve prosli...A ti? Zasto nisi mogao da zaspes?
Diego:Pa...Mislim da je to jasno<Razmisljao sam o tebi..
Roberta:Sta mislis da se spremimo i sidjemo dole na dorucak?
Diego:U redu,ali kasnije nastavljamo razgovor??
Roberta:U redu I ako se spremis pre mene sidji dole i cekaj me...
Diego:U redu gospodjice...
Roberta:Diego

Posto se Diego spremio pre Roberte,sisao je dole...Dok se spustao sreo je Marijanu koja mu je rekla za Maurisia....
Marijana:I da,on je sad ceka dole,ne znam kako da mu kaze da ide...A gospodjica je rekla da je niko ne uznemirava
Diego:U redu je..Njega ce hteti da vidi..Ima on mnogo toga da nam razjasni...

Diego je usao u dnevnu sobu gde je bio Maurisio.....

Diego:Zdravo rodjace....
Mau:Ti..STa ti radis ovde???

KRAJ 6 EPIZODE!!!!
Na vrh Go down
Dulce_vondy
Moderator :)
Moderator :)
Dulce_vondy


Broj komentara : 122
Join date : 2009-08-12
Age : 28
Mjesto : Prijedor(BiH)

Posle zavrsetka Elite Way School-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Posle zavrsetka Elite Way School-a   Posle zavrsetka Elite Way School-a Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 8:05 pm

7 EPIZODA

Diego:Zdravo rodjace!!
Mau:Ti...Sta ti radis ovde??
Diego:Ja?? Pa misli da bi ja to trebao tebe da pitam?
Mau:Ja sam dosao kod MOJE devojke...A sad si ti na redu??
Diego:Ja zivim ovde...Trenutno.....I mislim da si ti najveci lazov na ovom svetu....
Mau:Stvarno?? Sta sam sad slagao??Ja nikada ne lazem...
Diego:Stvarno?? A sta je bilo ,,bolseni rodjace"?? Koliko ces jos da zivis??
Mau:Molim? Ali ja sam stvarno ......
Diego:LAZES KAO I OBICNO!!!
Mau:Sta je sa tobom?? Mislim Roberta i ja se volimo!!!
Diego:MOLIM?? TI I ONA SE STA??? oNA JE SAMO SA TOBOM IZ SAZALJENJA!! KAD SHVAT KAKAV SI ODMAH CE TE NAPUSTITI!! ZASTO NE SHVATIS DA ONA VOLI MENE???
Mau:Polako...Bolje bi bilo da pitamo koga ona voli....
Diego:Naravno...Jer sam siguran da voli mene...Znam ja zasto je sa tobom...

Roberta je cula viku i sisla je dole....

Roberta:Sta se ovde desava???
Diego:Nas je dvoje..Jedan je visak...Ti odlucujes koji od nas dvojice ide??
Roberta:ZNATE STA!! ODLAZITE OBOJICA!!!! SAMO SE SVADJATE!! JA NISAM NICIJA...Je li to jasno??? A sad napolje iz moje kuce.Pa se tamo negde svadjajte!!!!
Mau:Ali Roberta...
Roberta:Nema ali...Muka mi je od vas..ODLAZITE!!!
Roberta nije ni zavrsila recenicu,a Diego je izasao iz kuca,dok je Maurisio ostao..
Roberta je videla da je Diego otisao i pocela da place!!!
Maurisio je zagrlio:Nemoj da places,ja sam tu..Mozemo da budemo zajedno,samo ako ti tako hoces...
Roberta ga je pogledala:Da li su ove ruza za mene???
Mau:Naravno,za moju princezu...poljubio je....

Diego je hteo da se vrati i izvni Roberti,ali kad je video njih dvoje znao je da vise nista ne moze da uradi...

Roberta nije odgurnula Maurisia,jer nije htela,i nije znala sta da radi!!!

Diego je otisao kod Mie i Miguela..

Miguel:Mia neko zvoni na vratima,mozes li da otvoris??
Mia:Naravno ljubavi!!! Mia otvara vrata :Sta ti je bilo? Diego...
Dieg:Mogu li da udjem?
Mia:NAravno da mozes...
Diego:Dosao sam da se pozdravim..Ja sutra ....
Mia:Ne Diego!! To ne mozes da uradis..Koji je razlog?
Diego:Roberta..

Diego je izpricao Mii i Miguelu sta se desilo...

Za to vreme kod Roberte,Maurisio i ona su razgovarali,pomirili su se....Ali Roberta nije bila mnogo srecna!!!

Roberta:Ko li je sad? Idem da otvorim vrata...
Maurisio:Ok..Ako je nek lopov zovi... smehh
Roberta otvara vrata....:Vi??? Sta vi radite kod mene???
Na vrh Go down
Dulce_vondy
Moderator :)
Moderator :)
Dulce_vondy


Broj komentara : 122
Join date : 2009-08-12
Age : 28
Mjesto : Prijedor(BiH)

Posle zavrsetka Elite Way School-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Posle zavrsetka Elite Way School-a   Posle zavrsetka Elite Way School-a Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 8:05 pm

8 EPIZODA

Roberta otvara vrata:Vi?? Sta vi radiste kod mene??
Leon:Dosao sam po Diega...On se vraca svojoj kuci....
Roberta:Zao mi je,ali on nije ovde..Otisao je..Ovde smo Maurisio i ja...
Leon:Diegov rodjak?
Roberta:Sta vas to zanima???
Leon:Super izbor Robertice....Sad zaboravi Diega....
Roberta:To nikada.....
Leon uhvati cvrsto Robertu za ruku:Ovo je bila pretnja....Samo da ti kazem....
Roberta:Ali vi nemate prava da mi govorite sta cu ja da radim....
Leon:To ti mislis....Sad se vrati Maurisiu,nemoj da te ceka.....Idemo.(Obraca se vozacu)
Roberta:Sta misli ovaj?? Da je njegov ceo svet??
Maurisio:Ko je to bio? Diego?
Roberta:Nije,nego komsija,pitao je za Almu....
Maurisio:Dobro,sta mislis da kazemo Marijani da moze da ide kuci,a ti i ja cemo da spemimo hranu...
Roberta:Ne..Ti ostani ovde,ja moram do Mie i Miguela...
Maurisio:Da te pustim da ides sama..?? To ne dolazi u obzir..Idemo zajedno...Cekaj rekla si kod Mie i MIGUELA?
Roberta:Ovaj da....Pa to je Miguelova drugarica i trenutno zivi sa njim,dok ne nadje stan!!!
Maurisio:Pa zar mislis da cu da te pustim da ides kod Miguela...??? Sta ja znam mozda se ti vratis njemu?
Roberta:Mau ne brini...poljubi ga...Vracam se brzo...Treba nesto da se dogovorimo....Ti me cekaj..
Mau:Ok...poljubi je....Nemoj dugo da ostanes da ne bi brinuo...

Roberta je stigla kod Mie i Miguela..I pozvonila na vratiama....

Miguel:Ja cu.....otvara vrata...Roberta mislim da ne bi trebalo da budes ovde...
Roberta:Znam da je Diego ovde..Dolazio je Leon kod mene i pretio mi...
Miguel:Onda udji..Mozda ce ga zanimati....
Roberta ulazi u dnevnu sobu i ugleda Diega jako tuznog:Ovaj...Zdravo...
Diego:STA TI RADIS OVDE?? GDE TI JA ,,MAU"????
Roberta:Diego,polako...Ne zelim da se svadjamo....
Mia:Miguele,mislim da je najbolje da ja i ti odemo do prodavnice?
Miguel:Idemo....
2 minuta posto su Mia i Miguel izasli,Roberta i Diego samo su se gledali,ali je Roberta prekinula tu tisinu..
Roberta:Dolazio je Leon i on .....pocela je da place
Diego:Nemoj plakati..Ja ne mogu da te gledam....zagli je....
Roberta:Diego on mi je pretio....
Diego:MOLIM??? KAKO?? ZASTO??
Roberta:Polako....Rekao mi je da te zaboravim...I da znam na sta je spreman.......
Diego:Mislio sam da si me vec zaboravila???
Robeta:I sam znas da nisam...Znas da te volim,ali Maurisio je ..I moram biti uz njega..Sada..
Diego:Ja...Ne mogu da verujem da mu verujes....
Roberta:Opet ces poceti.....????..
Diego:Necu..Ali shvatices to....
Roberta:Zasto se veceras ne vratis kod mene?
Diego:Ne,necu biti u gradu veceras..Odlazim...
Roberta:opet pocinje da place....Opet??? Opet ides i opet niko nece znati nista o tebi?????
Diego:Da...Mislim da je to najbolje,bar na neko vreme....
Roberta:MISLIS DA ODLASKOM MOZES RESITI SVE???
Diego je cutao ..Nije znao sta da kaze.....
Roberta:JESI LI POSETIO MABEL??NISI ZNAM JA...NI GIOVANNIANI TOMASA...NIKOGA!!!
Svi su oni briuli za tebe...
Diego:PRESTANI DA VICES!!!! MISLIS DA JE MENI BILO SUPER STO NISAM BIO U KONTAKTU SA VAMA!!! I MISLIS LI DA JE BAS SUPER BEZATI OD OCA?? ODGOVOR MI!!!
Roberta: ne mislim vise nista..Mogao si nazvatisve njih kod mene kuci!! I sam znas to !!!
Diego:Da da ..Moja mama bi se bas obradovala da vidi Maurisia...
Roberta:Ko je rekao da bi Maurisio bio kod mene?
Diego:iskoristio bi priliku pa bi dosao...
Robeta:A ko je rekao da bi ga ja pustila???
Diego:Predpostavio sam.....
Roberta:Diego,tako me malo znas!!! Ne mogu da verujem...Maurisio je mnogo bolji od tebe...I sad mi je drago sto sam izbrala njega!!!...i otrci iz stana....
Diego nije mogao da veruje sta je cuo.....

Roberta nije htela da ide kuci dok se ne smiri,poa je krenula da seta parkom!!

Mia i Miguel su se vratili u stan!!!

Za to vreme Giovanni je zvao Robertu,ali se javio Maurisio!!!

Giovanni:Da li je tu Diego ili Roberta??
Mau:Nije ni Roberta ni Diego.....
Giovanni:Pa s kim pricam??
Mau:Ja sam Robetin decko....
Giovanni:Kako je to moguce? A daznam ja tebe...Ti si Diegov rodjak,po Miguelovoj prici... Zar ne?
Mau:Da,da...Pa Roberta se vratila meni,a ne Diegu...
Giovanni:LOPOVE JEDAN!! KRADAS MOM DRUGU DEVOJKU!!
Maurisio je spustio slusalicu..Giovanni nije mogao da veruje....

Lupita i Santos su stigli kod Lupitine mame...

POozvonili su na vrata...
Dolores:jaooo Lupita!!! Nedostajala si mi!! A ti ?? Ti mora da si Santos?
Na vrh Go down
Dulce_vondy
Moderator :)
Moderator :)
Dulce_vondy


Broj komentara : 122
Join date : 2009-08-12
Age : 28
Mjesto : Prijedor(BiH)

Posle zavrsetka Elite Way School-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Posle zavrsetka Elite Way School-a   Posle zavrsetka Elite Way School-a Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 8:07 pm

9 EPIZODA!!!

Dolores:Jaoooo Lupita nedostajala si mi!! A ti?? Ti mora da si Santos?
Santos:Da gospodjo,ja sam Santos..Drago mi je!!!
Dolores:I meni....Udjite,..Sta stojimo ispred vrata...
Lupita:Gde je Dulce??
Dolores:Pa ona spava,...Sutra ces je upoznati Znas ona je...
Lupita:Mama,Santos zna..I njemu to nije bitno...
Dolores:Stvarno??
Santos:Naravno gospodjo...Mnogo volim Lupitu..I ona mi sve isprica....
Lupita:Da mama..
Dolores:Ajde da sednemo i da se bolje upoznamo Santos i ja....Hocete li nesto da popijete?

Njih troje su razgovarali,i Dolores je upoznala Santosa,i mnogo joj se svideo....

....................U Mexicu..................

Roberta je dosla kuci i zatekla Maurisia veoma besnog...

Roberta:Sta se desava?
Mau:Zvao me je glupi Diegovim drugom..I iznervirao me.....A i tebe nema dosta dugo,pa sam se zabrinuo...
Roberta:Kojim drugom? Giovanniem?
Mau:Ma ne znam..Mora da je on!!!
Roberta:Smiri se..Sta ti je rekao??
Mau:Da sam ukreo Diegu devojku i jos mnogo gluposti .....
Roberta:MOLIM?? To rekao on...O pa Odoh do Giovannia da malo porazgovaramo...
Mau:Ovaj ti ne ides nigde..Uhvati cvrsto Robertu za ruku....
Roberta:Pusti me..To me boli..I ne zaboravi u mojo si kuci....
Mau:Ima da me slusas...Inace Leon ....
Roberta ga prekinu:St ce da mi uradi?? Sta sta? Reci mi....
Mau:Pa mislim da ti je pretio...Ili sam pogresio?
Roberta:ODAKLE TI ZNAS?? I ZASTO SE TAKO PONASAS?
Mau:stisne je jos jace: Ja se ponasam kako hocu..A sada ides sa mnom...
Roberta:Ma ne idem ja nigde sa tobom.....
Mau:Idemo kod Diega...Sada ces da mu kazes da ga mrzis....I da ne zelis vise da ga vidis u svom zivotu..
Roberta pocinje da place...
Mau:Bez suza....Mrzim kad zene placu!!

Njih dvoje su stigli kod Mie i Miguele gde je bio Diego....

Mau:Sada polako ulazimo u stan...Na kojem su spratu???
Roberta:Ne zelim da idem gore!!!
Mau:Ti bi da Diego umre? Ti ces biti kriva!!! pravi tuznu facu.... a odmah posle toga se nasmeja...
Roberta:Samo mi nesto reci..Da li si i zasto ovo radis??
Mau:Bolestan nisam,a ovo radim zato sto zelim da budes samo moja...Je li to jasno?
Roberta:Ali ne shvatam...Ostavila sam Diega...LAZOVE JEDAN!!!

Roberta je morala da odvede Maurisia do stana i pozvonili su na vrata....

Mia:Ko li je sad?? i otvara vrata ...Vi???
Mia je primetila u pocetku kako se Roberta cudno ponasa.....
Roberta:Mozemo li da udjemo??? samo sto ne zaplace.....
Mia:Ti da,ali on NE!!!
Mau:Ako pusas nju,pusti i mene..
Roberta:Mia molim te....Gde je Diego?
Diego:Neko me je trazio? Ugleda Robertu i Maurisia: A vi??? Sta vam treba....???
Mau:Roberta zeli nesto da ti kaze....
Roberta(malo joj hvali da ne zaplace) Ovaj...Ja....Zelim da ti kazem....
Diego:ROberta jesi i dobro.?? Poznajem te i ....
ROberta:Dobro sam...Samo ne zelim vise da te vidim....
Diego:Ti samo sto ne zaplaces...Sta si joj uradio (obraca se Maurisiu)
Mau:Ja nista..To je ona htela da ti kaze....
Diego udari Maurisia i on pade na pod....
Miguel:Sta se ovde desava?? Diego ne.....
Diego:Roberta reci sta ti je uradio?????
Roberta je stajala nepomicno:Nnniisss..tttaa!! Idemo kuci....
Diego:ne dozvoljavam ti da ides kuci sa njim.....
Mau:U redu ostani..Nemam nista protiv...Okrenu se ka Roberti i uputi joj jedan pogled.....Sutra dolazim po tebe i idemo na veceru...Samo ti i ja....Otisao je
Diego:Roberta da li je sve u redu??
Roberta:Naravno da jeste..zagli Miu,Miguela i Diega...Za nekoliko dana idemo na malo duzi put...Pa sam malo tuzna..Mau ima posla...
Diego:U redu...Sta mislite da narucimo pizzu i odgledamo neki film??
Mia:Super...
Roberta:Ok...
Miguel:Imamo problem...Mi imamo samo dve sobe sa po jednim velikim krevetom..Mia i aj spavamo zajedno tako da...
Mia:o da to mi nije palo na pamet
Diego:Ako se Roberta slaze ona i ja mozemo da spavamo na istom krevetu...??
Roberta:Ako nemam drugog izbora..U redu.....

Njih cetvoro su odgledali film i na kraju su legli jer je bilo dosta kasno....

Roberta:DIego...Da li si zaspao??
Diego:Nisam...Sta je bilo....??? Nesto ti treba?
Roberta:Ma ne..Malo mi je tesko da te pitam ovo...
Diego:Pitaj slobodno??
Roberta:Da li bi mogao da me zagrlis???
Na vrh Go down
Dulce_vondy
Moderator :)
Moderator :)
Dulce_vondy


Broj komentara : 122
Join date : 2009-08-12
Age : 28
Mjesto : Prijedor(BiH)

Posle zavrsetka Elite Way School-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Posle zavrsetka Elite Way School-a   Posle zavrsetka Elite Way School-a Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 8:08 pm

10 EPIZODA

Roberta mozes li da me zagrlis??
Diego:Naravno!!! To me pitas?? A neces reci Maurisiu?
Roberta:Naravno da ne...smeh....Nadaj se da mi ne izleti!!!
Diego:Molim?? ..smeh...Onda bolje ne! Salim se!!
Roberta:Ma salim se i ja!!! Bolje da spavamo,ujutro necemo moci da ustanemo!!
Diego:Ko kaze da cemo marati da ustanemo??
Roberta se setila Maurisia:Pa da...Ali ipak ajmo da spavamo!!!
Diego:Da,da...Malo sam umoran!!
Roberta:I ja....

Ujutro su probudili Mia i Miguel pre Roberte i Diega...Mia i Miguel su krenuli da ih probude jer je bilo 1 sat,ali kad su ih videli onako zagrljene odustali su......
Posle sat vremena probudili su se i Roberta i Diego,i ustali su!!!

Roberta:Diego jesi li budan?
Diego:Upravo sam se probudio...
Roberta:Sta mislis koliko je sati?
Diego:Oko 12....Ne znam,koliko je?
Roberta:2 sata je...Spavalice
Diego:Ti to meni? A ti se probudila pre mene?
Roberta:Salim se lju...i odjednom je stala...
Diego(pomalo zacudjen):Ovaj....Htela si nesto da kazes?
Roberta:Ne....Nisam...Ustajmo
Diego(pomalo srecan):Da....

Ustali su

Mia:Oooo spavalice....Kako ste spavali??...smeh....
Diego:Super,udoban je onaj krevet...smeh..
Roberta:Da da...I to bas...smeh...
Miguel:Svaki krevet je udoban kad spavas pored svoje drage t.j. svojeg daragog....smeh.....
Mia:Dobro receno macane...
Roberta:Zavisi u kom smislu.....
Diego:Ma dobro je on to rekao..Sta pricas Roberta???...smeh....
Roberta:Ma Miguel uvek kaze nesto pametno....

Svi su pricali i smejali se....Oko 7h Maurisio je dosao po Robertu...

Roberta(gleda kroz prozor):Ljudi moram da idem.....Sorry(tuzna faca)
Diego:Ostavices me samog??? Kako cu veceras bez tebe BB?
Mia i Miguel su se nasmejali..
Roberta:Ne znam kako ces ti bez mene,ali jos gore je sto ja ne znam kako cu bez tebe.....
Opet su se svi nasmejali..........

Nastavice se!!!!
Na vrh Go down
Dulce_vondy
Moderator :)
Moderator :)
Dulce_vondy


Broj komentara : 122
Join date : 2009-08-12
Age : 28
Mjesto : Prijedor(BiH)

Posle zavrsetka Elite Way School-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Posle zavrsetka Elite Way School-a   Posle zavrsetka Elite Way School-a Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 8:09 pm

NASTAVAK 10 EPIZODE!!!

Mau je pozvoni na vrata..
Miguel:e ovog puta cu ja!!!
Diego:Ok..Ubij ga!!! salim se
Roberta:odoh o jaknu...
Diego:Idem i ja sa tobom...
Miguel (otvara vrata):Ooo ocekivali smo te ,,Mau"
Mau:Znam...Znam..Gde je Roberta??
Miguel:Sredjuje se..Ni toliko joj ne das...Cekaj je tu..(zatvori mu vrat)

U sobi....

Diego:Ako neces ne moras da ides..Reci da ti je lose..ili tako nesto..
Roberta:Ma u redu je..Ici cu....
Diego(priblizi se Roberti):Sigurna???
Roberta([priblizi se Diegu jos vise) 100% sigurna..
Diego nije mogao vise,pa je poljubio..Ni Roberta ni Diego nisu hteli da prekinu taj poljubac,ali su morali jer im je Miguel pokucao na vrata...
Roberta(odvojila se od Diega):Udji...
Miguel:Ne bih da vas prekidam,ali ,,Mau" ceka...Ispred vrata...
Diego:Brother koji si ti lik...Samo tako..I ne treba da udje...
Roberta(poljubi Diega u obraz,a posle i Miguela)Odoh......
Diego:Brzo se vrati....smeh...
Roberta(otvara vrata) Hocu,hocu Diegito-BB
Mau:Tako se docekuje decko?? Ima li nesto sto ne znam???
Roberta(poljubi Maurisia u obraz):Nema nema....Sam smo pricali nest,Miguel,Diego i ja, pa ....
Mau:Ok>>.Idemo..
Roberta:Drustvo vidimo se.....(zatvorila je vrata)

NASTAVICE SE!!!
Na vrh Go down
Dulce_vondy
Moderator :)
Moderator :)
Dulce_vondy


Broj komentara : 122
Join date : 2009-08-12
Age : 28
Mjesto : Prijedor(BiH)

Posle zavrsetka Elite Way School-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Posle zavrsetka Elite Way School-a   Posle zavrsetka Elite Way School-a Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 8:10 pm

NATAVAK 10 EPIZODE!!

Roberta:Drustvo,vidimo se!!!(zatvorila je vrata)
Mau:Predpostavljam da veceras ides kuci...
Roberta:Ne znam...Ti? Gde ces?
Mau:Ako ides kuci,idem sa tobom.....I bolje bi ti bilo da ides kuci....
Roberta:Ja sam sa tobom samo zbog Diega..Je li ti jasno?? I ti sa mnom neces ici....
Mau:Ozbiljno??? To cemo jos videti.....

Oni su otisli na veceru...
Miguela je zvala neka drugarica,i on je izasao..Mii je bilo to malo sumnjivo,pa ga je pratila...Bas u trenutku kad je Mia stigla videla je Miguela kako se ljubi sa njom...Ona je zvala Robertu,i Roberta je dosla po nju i otisle su u diskoteku....

Mia:Roberta,hvala ti.....
Roberta:Je si li sigurna da je bio Miguel??
Mia(pocinje da place):Jesam,pratila sam ga i....Ne zelim vise da pricam o njemu...(brise suze)
Roberta:Ok...

Kada su usle u dikoteku,Mia je otisla do bara i narucila viski.....Roberta je pokusla da je spreci......Mia je narucila i za Robertu.....

Kada se Miguel vratio kuci,Diego i on nisu znali gde je Mia...Miguel je zvao Maurisia da ga pita gde je Roberta,ali on im je rekao da je otisla sa Miom....Bili su zabrinuti i krenuli su da ih traze

Mia je pocela da igra i ljubila je svakog muskarca koji joj je bio blizu..Roberta nije mogla da je spreci..

Miguel i Dieg su trazili po bolnicama,isli su u policiju,pa su kasnije odlucili da ih traze u jednoj diskoteci gde je Mia uvek isla....

Pitali su na ulazu da li je Mia unutra,i on im je rekao da jeste....

Diego je razgledao okolo da vidi hoce li primetti Miu ili Robertu...

Miguel:Gde li je Mia?
Diego:A gde je Roberta
Miguel:Da gde su obe??? Brinem se...
Diego:Ovaj...Miguel...Da nije ono tamo Mia....
Miguel:Nemoguce..Ono je Mia..Kako moze.....Ja ne mogu da verujem.....
Diego:Idi po nju,ja cu naci Robertu....
Miguel(besan):Idem..kako moze da mi uradi ovo????
Diego:Ajoooj..Samo jos Robertu da nadjem......

Za to vreme Maurisio je otisao kod Leona....

Leon:Da li je tacno da idete naput??
Mau:Naravno da idemo na put!!!
Leon:To je super!!!
Mau:Odvescu je daleko od Diega!!!

Miguel je odveo Miu kuci,dok je Diego ostao da nadje Robertu.....
Posle pola sata,Diego je video Robertu kako sedi u cosku diskoteke...

Diego:Roberta,uplasila si me...
Roberta:Je li Mia dobro??
Diego:Miguel je odveo kuci...
Roberta:Ja nisam mogla da je sprecim!!! Pokusala sam,ali...
Diego(je seo pored nje):Nema veze...(zagrli je) Bitno je da smo vas nasli....
Roberta(pocinje da place):Ja sam jriva..Znam...
Diego:Ljubavi,naravno da nisi..Pokusala si da je sprecis,ali nisi uspela...Ne brini,Mia je sada sa Miguelom...
Roberta:Ne,sa njim....Ne sme da bude sa njim...
Diego:Roberta,ne brini se...Da nisi i ti popila...???? (zabrinuto)
Roberta:Diego ne!!! Mia je videla Miguela kako se ljubi sa ,,njegovom drugaricom"
Diego:Kako??? Ona ga je.....
Roberta:Pratila??? Da da .....

U kolima....

MIa:Ne zelim da idem sa tobom!!!!!!!!
Miguel:Mia,smiri se!!!!!
Mia:Necu.... Ja ja sam te videla kako se ljubis sa.............
Na vrh Go down
Dulce_vondy
Moderator :)
Moderator :)
Dulce_vondy


Broj komentara : 122
Join date : 2009-08-12
Age : 28
Mjesto : Prijedor(BiH)

Posle zavrsetka Elite Way School-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Posle zavrsetka Elite Way School-a   Posle zavrsetka Elite Way School-a Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 8:11 pm

11 EPIZODA!!!

Mia:Ja ja sam te videla kako se ljubis sa....
Miguel:Mia,to .....JA to nisam hteo...Ona me je poljubila...
Mia:Sada mi to nije bitno..Zaustavi auto...Zelim da izadjem iz auta...
Miguel:Mia,ne molim te..Vozim te kod Roberte,samo nemoj da izadjes....
Mia:Ne zelim ni minut vise da budem sa tobom..Kako si mogao to da mi uradis????Znas i sam koliko te volim???
Miguel:Mia,molim te oprosti mi...Valjda znas da i ja tebe volim...Da bez tebe ne mogu dalje..Ako me ostavis,jednostavno propascu!!!!
Mia:Zao mi je Miguel,ali o tome si trebao ranije da razmisljas!!!
Miguel(zaustavi kola):Molim te idi kod Roberte..Samo mi to uradi!!!!
MIa:IDEM GDE JA HOCU!!(ode)

U diskoteci!!!

Roberta:Sta mislis,gde su Mia i Miguel??
Diego:Ne znam....Mozda razgovaraju....Da idemo odavde??
Roberta:Gde cemo???Ja se ne vracam u njihov stan...Mislim mozda razgovaraju.....
Diego:Pa kod mene ne mozemo.....Znas i sama....
Roberta:Idemo kod mene.....
Diego:Idi ti,ja cu ipak otici u neki hotel.....
Roberta:Naravno da neces!!! Kakio cu bez tebe zaspati????
Diego:A Maurisio???
Roberta:On je u njegovom stanu...Za nekoliko dana putujemo.....
Diego:Bas moras da ides??? Nedostajaces mi puno puno....
Roberta:Moram da idem...On ide zbog posla,a ja moram nesto da zavrsim..Idemo u Pariz..........
Diego:Hocu li ti nedostajati??? Neces me zaboraviti???
Roberta:Necu te zaboraviti BB!! Znas da te volim....
Stoje ispred dikoteke i cekaju vozaca Robertinog>..
Diego:Stvarno???? A zasto si sa Maurisiom???
Roberta:Reci cu ti kad bude pravi trenutak..>Sada ne mogu....Kad ce onaj vozac.....
Diego:Nije bitno...Poljubi me!!!
Roberta:Zar ovde???
Diego:Pa da...
Roberta ga je poljubila i svi ljudi su se okretali,ali njima to nije bilo vazno!!!!
Roberta:Diego,ovi ljudi nas gledaju??
Diego:Pa sta!!(pocinje da vice) JA JE VOLIM!!!! VOLIM JE NAJVISE NA SVETUUUU!!!!
Roberta:Polako....(smeje se) Eno ga vozac!!!!
Diego:Ajmo!!!!!!

Mia nije otisla kod Roberte,nije znala gde ce!! Setala je ulicama,sela na klupu u parku,razmisljala o svemu..Nije mogla da veruje da se to desava njoj!!!
Miguel je dosao u stan i poceo da place!!! Mislio je da nikada nece raskinuti sa Miom...To ga je previse bolelo....

Roberta i Diego su stigli u kucu...

Diego:Napolju je nesto hladno...Sta mislis???
Roberta cuti../
Diego:Roberta pitao sam te nesto..Roberta??? ROBERTA!!!!
Roberta:Sorry!!! Razmisljala sam o necemu....
Diego:O cemu??? Nesto sam radoznao...
Roberta:O Mii i Miguelu....
Diego:BB prestani da razmisljas o njima..Nadam se da je sve u redu,i da su oni sada u svom stanu..
Roberta:Idem da spavam....Vidimo se ujutro...
Diego:A ne ne...A meni je hladno...Nema ko da me ugreje...Znam...Zvacu Marijanu....
Roberta:DIEGO sta si to rekao???
Diego:Pa zvacu Marijanu da em ugreje,posto ti neces..>
Roberta:A ko je rekao da je necu (smeh)
Diego:Zar ti se sad ne spava(Smeh)
Roberta:Pa malo,ali polazi za mnom...Ne sme niko da mi te ukrade veceras...
Diego:Samo veceras,ili na neko duze vreme????
Roberta:Do kraja zivota......

Njih dvoje su legli...

Mia je jos bila u parku i tuda je prolazio jedan njen prijatel....

****:Mia,sta radis tu???? Zar ti nje hladno,u toj si majici...
Mia:Ti??????
Na vrh Go down
Dulce_vondy
Moderator :)
Moderator :)
Dulce_vondy


Broj komentara : 122
Join date : 2009-08-12
Age : 28
Mjesto : Prijedor(BiH)

Posle zavrsetka Elite Way School-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Posle zavrsetka Elite Way School-a   Posle zavrsetka Elite Way School-a Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 8:11 pm

12 EPIZODA!!!!

Mia:Ti??????
****:Zar ti nisam nedostajao..OD kad smo se zadnji put videli dosta je vremena proslo???
Mia:Naravno,,Raul....(zagrli ga) Bas mi je drago...
Raul:Sta radis ovde?? Nije ti ladno??
Mia:Pa veceras sam raskinula sa Miguelo i nisam zelela da odem u stan....A hladno mi je,ali nemam gde da idem...
Raul:Veceras ides sa mnom(skida jaknu) A ovo obuci....
MIa:Raul ne ...Bicee tebi hladno...Nema potrebe....Hvala...
Raul:Odma obuci jaknu...Ma nije meni toliko hladno,a i stan mi je blizu...Imam nekoliko soba,tako da ne moras da brines...
Mia:Hvala....

Kod Roberte....

Diego:Jesi li zaspala??
Roberta:Ne,nesto mi se sad ne spava....
Diego:Ovaj,jde da ustanemo i odgledamo neki film,pa ako ti se spava da se vartimo u krever..Oces???
Roberta:Ali koj film??
Diego:Mora da imas neki,koji nisi gledala,a da je dobar...
Roberta:Ima,ima...Setila sam se...Jaooo svaki dan krecem da ga odgledam,ali nikako....

Mia je otisla kod RAula..Bila je umorna pa je odma legla da spava,ali nije mogla da zaspi..Isto tako je bilo i sa Miguelom....
Roberta i Diego su gledali film....

Diego:Kko je dobar film..Malo je tuzan,ali dobro...
Roberta:Steta sto se zavrsio...Mrzi me da se penjem gore...
Diego:Stvarno???(smeje se)
Roberta:Nije smesno...Malo me bole noge...
Diego ustade....
Roberta:Ostavljas me ovde samu???
Diego:Naravno da ne(uzme Robertu i krene da se penje)
Roberta:Diego spusti me...(smeje se)
Diego:Pa ako tebe mrzi da ides,mene ne mrzi da te nosim
Roberta:Al si lud?
Diego:Stvarno??
Roberta:Da,totalno lud....
Diego:Ok...Priznajem lud sam za tobom....
Roberta:Stvarno???
Diego(stigli su do vrata) Stvarno..Makar otvori vrata....
Roberta:Evo...
Usli su u sobu i on je spustio na krevet.....
Diego:Koliko je sati??
Roberta:Oko 3h....
Diego:DA spavamo zajedno ili da odem u drugu sobu???
Roberta:Ostajes sa mnom..Mislila sam da smo se to vec dogovorili???
Diego:Nesto brzo menjas misljenje pa ne znam...
Roberta:Aaaa ok..Ja sam mislila da ti hoces da ides u drugu sobu....
Diego:Naravno da necu...(poljubi je) Zelim da(poljubi je) zauvek ostanem sa tobom(poljubi je)
Roberta:Da spavamo???
Diego:Naravno.....

Ujutro oko 13h Giovnni je zvao Robertu....

Giovanni:Sto li se ne javlja?????
Roberta(pospano):Molim?? KO me zove ovako rano?? Nisam se naspavala????
Giovanni:Giovanni je..Da li si kuci..13 h je...Spavalice..Gde je Diego....????.... ZNas li???
Roberta:A ti si...(gleda Diega kako spava) Naravno da znam gde je Diego...(nasmeje se)
Giovanni:Ako spava probudi ga..Mislim predpostavljam da je kod tebe??
Roberta:Ma sto da ga budim????
Giovanni:ZNao sam......Dolazim kod vas..Moramo da se dogovorimo nesto>....
Roberta:Ali mora li to sad??
Giovanni:Mora...Vidimo se za pola sata....(spusti slusalicu)
Roberta:Giovanni,ne ne.....(Diegu) Diego,BB budi se ...Tvoj drug Giovanni dolazi za pola sata...
Diego:Ali zasto??
Roberta:Nemam pojma.....

Posle pola sata..

Roberta:Mora da je Giovanni....(otvara vrata)
Giovanni:Zdravo...Mogu li da udjem..Je li tu uljez???
Roberta:KO???
Giovanni:Maurisio (smeh)
Roberta: A on!!! Nije ovde..Ne brini..Udji i sedi..Ceka te Diego.Evo mene za minut...
Giovanni:Ok(Usao je) Diego!!! Brate kako si???
Diego:Super(zagrli ga) Kako si ti??? Sta je to toliko hitno??
Giovanni:Pa vazna je vest...Iznenadicete se.....
\Roberta:Evo me..Reci....
Giovanni:Ovako ...Ne znam kakoda vam kazem...Vi ste prvi koji saznajete ovo...
Diego:Zenis se?? Pa to je super....
Giovanni:Ma ne.....Ja...
Roberta:Giovanni RECI!!!
Giovanni:Napustam RBD!!!!
Na vrh Go down
Dulce_vondy
Moderator :)
Moderator :)
Dulce_vondy


Broj komentara : 122
Join date : 2009-08-12
Age : 28
Mjesto : Prijedor(BiH)

Posle zavrsetka Elite Way School-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Posle zavrsetka Elite Way School-a   Posle zavrsetka Elite Way School-a Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 8:12 pm

13 EPIZODA!!!!

Giovanni:Napustam RBD!!!
Diego:MOLIM???? KAKO ZASTO???
Roberta:Giovanni DA LI SI TI NORMALAN!!!!
Giovanni:Pa ja hocu da vam kazem da.....
DIego:Ne govori nista..Bolje bi ti bilo!
Giovanni:Pa moram...
Roberta:Ajde reci....
Giovanni:Pa danas je 1. april...Valja se zezatii...
Diego i Roberta:Giovanni UBICU TE!!
Giovanni:Nije li dobra fora???
Roberta:Da li si se stvarno salio??
Giovanni:Jesam ne brini!!
Diego:Dobro je..Vec sam zamisljao raspad RBD-a..
Giovanni:Posto je moja fora uspela..Vreme je da idem...
Roberta:Ostani,ako hoces..Ionako smo sami
Giovanni:Bolje da idem..Moram da obidjem i Miu,Miguela,moju mamu i tatu...I tako..1. je april..Smislicu razne sale....
Robeta:Ok...Vidimo se...
Diego:Vidimo se...(Roberti)Sta nam uradi?> Vec sam se uplasio???
Roberta:Stvarno....Pa priznajem i mene je uplasio.>>.Nije mi palo na pamet da je danas 1.april........
Diego:Naravno....Moj rodjendan je za 19 dana....
Roberta:Jedva cekam....
DIego:I ja.............

Kod Raula

Raul(kuca na vratima od Miine sobe):Mia da li si mozda budna?
Mia(otvara vrata):Jesam......
Raul:Pa spremio sa dorucak,ali ti si ga prespavala....
Mia:Stvarno..Ajoooj Sorry...Mogao si da me probudis....
Raul:MA nema veze...Ostajes na rucak...???
Mia:e,idem kod Roberte-moje sestre....
Raul:Nisam znao da imas sestru???
Mia:Pa dobro nije mi rodjena,ali ....
Raul:Razumem..U redu idi..Vracas li se veceras??
Mia:Videcu..Ako moj bratic bude spavao kod nje doci cu,ako ne bude spavao necu doci...
Raul:Brat??Koji brat???
Mia(Smeje se):Ma Diego!!!!
Raul:A da..Kako se nisam setio Roberte Diega,Lupite i Giovannia...RBD RBD...
Mia:Da da....
Raul:Pa jesu li Roberta i Diego zajedno???
Mia:Nemam pojma...Tu je nesto komplikovano,pa ne znam ni je...
Raul:Ma ok ./..........

Kod Roberte ...........
Njih dvoje su se vretili u krevet..Nije im se spavalo,ali nisu znali sta da rade....

Diego:Dok sam bio u Kanadi,nemas pojma koliko si mi nedostajala....
Roberta:I ti meni.......Kada si me zvao i rekao sve ono,mislila sam da si me stvarno zaboravio,i da ne zelis da imas nista vise sa mnom.....
Diego:Ali sada sam ovde...I nikada vise te necu ostaviti
Roberta:Volim te
Diego:I ja tebe (poljubi je)

Mia je stigla kod Roberte.....

Marijana:Dobar dan gospodjice Mia....
Mia:Cao Marijana..Je li tu Roberta???
Marijana:Jeste...U svojoj je sobi.........
Mia:Ok..Idem kod nje..Moram nesto da pricam sa njom...
Marijana:Udjite....

Mia nije znala da su Roberta i Diego zajedno u sobi,pa je usla bez kucanja....

Mia:Ups...Jaooo izvinite...(krene da izadje)
Roberta:Mia,cekaj udji>.DIego svakako ide.....Zar ne?
Mia:Ma nema potrebe...Ovaj ja sam vas prekinula......
Roberta:Diego je krenuo..
Diego:Da,da..Moram do stana kod Miguela nesto da obavim(poljubi Robertu) Idem.....(poljubi Miu)
Roberta:Cao..
Mia:Zdravo i hvala ti....
Roberta(Mii) Reci mi sta je bilo??? Je li sve u redu???
Mia:Roberta izvini jos jednom sto sam prekinula tebe i Diega..Nisam znala da ste zajedno..Mislila sam da je on kod Miguela.....
Roberta:A mi smo mislili da ste vas dvoje u stanu,i zato smo odlucili da dodjemo ovde.....
Mia:Kad dolazi Alma???
Roberta:Sutra ..A Franko?
Mia:Isto sutra..Jaoo napokon ce njih dvoje biti zajedno...
Roberta:Sta se desava sa tobom i Miguelom???
Mia:On i ja vise nismo zajedno!!!!
Roberta:Ali kako?? Nije mi jasno........
Mia:Lepo..Sinoc u kolima sam raskinula sa njim..On je ljubio onu.......I ja ne zelim da budem sa njim...Tako da sam izasla iz kola i nisam htela da idem u stan..........
Roberta:A gde si spavala?? Na klupi???
Mia:Ne,ne..Naisao je moj drug Raul pa sam otisla kod njega..Kako je tebi i Diegu???
Roberta:Nikad bolje!!! Obozavam ga,ali moram da se resim Maurisia..
Mia:PA zasto ga se ne resis...
Roberta je ispricala Mii celu pricu..
Mia:Aha...Sad sve shvatam....
Roberta:Ja sam s njim samo da ne bi povredio Diega..Moram da ag slusam i se ostalo..Uzas!!!!!!!!
Mia:Pa da...Ali ako kazes Diegu....
Roberta:To ne smem.......
Mia:U redu......
Njih dve su razgovarale...........

U stanu..........

Diego:Ima li koga??? Miguel???
Miguel:Tu sam.......
Diego:Dobro je..Malo sam se uplasio...........
Miguel:Znas li gde je Mia???
Diego:Znam..Kod Roberte je...Kako vas dvoje...
Miguel:Ona je sinoc raskinula sa mnom....
Diego:MOLIM?Zasto??
Miguel:Pa ja sam....
Diego:To znam...I ona je...
Miguel:Da!!! ALi ne vredi pricati o tome....KAko ti i Roberta..??? Sinoc si bio kod nje??
Diego:Da bio sam kod nje...Volim je puno puno puno....
Miguel:Znam..Voli i ona tebe.....
Diego:Setio sam se necega(smeje se) Danas je 1. april..Moram mao da zeam rodjaka....
Miguel:Diego sta mislis da uradis.....???... Diego.....
Diego(poziva Marisia):Dobar dan..Da li razgovaram sa Maurisiom....????
Mau:Da ja sam.....Ko je ne telefonu.....
Diego:ZOvem iz bolnice ,,Mexico"
Mau:Sta je bilo.???
Diego:Neka devojka samo izgovara vase ime....Bolje pozurite..Dozivela je saobracajnu nesrecu.....
Mau:Roberta???
Diego:Ne znam ime..Crvenokosa....???
Mau:Roberta....Odmah dolazim(pusti slusalicu)

Diego(se smeje):hahahahah..Naseo je na salu....
Miguel:Ti si totalno lud...
Diego(imitira Maurisia):Roberta?? Odmah dolazim.....
Miguel:Diego.>.Sta ces sad..???
Diego:Nemam pojma..Tamo ce ispasti najveca budala..Moam da zovem Robertu...
Miguel:pitaj je kako je Mia....
Diego:Ok(zove Robertu) Halo Roberta ti si???
Roberta:da lubavi ja sam....Reci...
Diego:Zvao sam Maurisia i posto je 1.april poslao sam ga u bolnicu jer se tamo ti nalazis...(smeje se)
Roberta:Diego ti nisi normalan(smeje se)A on odmah otrcao.....
Diego:Da,da..Kako je Mia??\
Roberta:Dobro je..A Miguel??
Diego:Pa onako....Ajde cujemo se ....Ljubim te

U bolnici....

Mau:Gde je doktor?? Trazila me moja crvenokosa....
Bolnicarka:Gospodine..Koliko ja znam ovde nema nikakve crvenokose...
Mau:Mora da ime....Nadjite je odmah...Dozivela je saobracajnu nesrecu....
Bolnicarka:Gospodine nema je ovde...Da li ste dobro???
Mau:Ako je ne nadjete ubicu vas!!!!!
Na vrh Go down
Dulce_vondy
Moderator :)
Moderator :)
Dulce_vondy


Broj komentara : 122
Join date : 2009-08-12
Age : 28
Mjesto : Prijedor(BiH)

Posle zavrsetka Elite Way School-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Posle zavrsetka Elite Way School-a   Posle zavrsetka Elite Way School-a Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 8:14 pm

14 EPIZODA!!!

Mau:Ako je ne nadjete ubicu vas!!!
Bolnicarka:Gospodine,smirite se...Pogledacu sve pacijente ako nadjem neku crvenokosu javicu vam...
Mau:Ajde krenite odmah......

Kod Lupite.....

Dolores:Pa kad planirate da se vratite u Mexico??
Santos:Ja cu morati za nekoliko dana,a Lupita kad hoce...
Dolores:Pa idite zajedno...
Lupita:(ulazi u dnevnu)O cemu pricate??
Dolores:Pitala sam Santosa kad se vracate u Mexico....
Lupita:Mislim da bi trebali brzo...Moram da zna sta se desava sa Diegom i ostalim clanovima RBD-a
Santos:Pa ides li sa mnom??
Dolores:Lupita,slobodno idi...
Lupita:U redu,onda idem sa tobom

Kod Roberte

Mia:Da pozovemo Luhan na rucak mozemo i Vico i Celinu......
Roberta:U redu..Ti pozovi Vico i Celinu,a ja cu Luhan....
Mia:Ok ......
Roberta je pozvala jos i Diega i Miguela a da Mia to ne zna...
Mia:Pozvala sam Vico i Celinu,a ti?
Roberta:Ne brini zvala sam Jose....
Mia:Super!

U stanu...

Diego:Zvala nas je Roberta an rucak....Idemo??
Miguel:Ne,ja ne idem...
Diego:Zbog Mie?
Miguel:Da...
Diego:Onda naravno da idemo...Jedva cekam da vidim Robertu
Miguel:Ok,idemo,ali samo zbog tebe i Roberte....
Diego:Ok....

Oko 14h svi su krenuli kod Roberte...

Prvo je stigla Luhan....PA kasnije Vico i Celina....Miguel i Diego su malo kasnili jer im je Roberta tako rekla

Roberta:Idem da otvorim vrata...
Mia:Zvala si jos enkoga??
Roberta:Ne....A ti?
Mia:Nisam ni ja.......
Roberta(otvara vrata):Vec sam se zacudila gde ste??
Diego:Nisi na s ni pozdravla,a vec nas kritikujes..
Roberta:Zdravo ljubavi(poljubi ga) Zdravo Miguel..Udjite
Diego:Zdravo Roberta(smeje se)
Miguel:Je li tu Mia..???MIslim da nece hteti da me vidi....
Roberta:Ne brini....
Usli su....
Mia:Sta njih dvoje rade ovde??
Roberta:Mia polako dosli su kod mene na rucak...Nisam ih ja zvala..Dosli su sami,zar ne Diegito??
Diego:Da,Mia ako ti smetamo idemo....
Mia;U redu(pogleda Miguela)Ostanite...
Miguel:Hvala

Posto su rucali otisli su u dnevnu sobu i pricali su..Mia i Miguel su se svo vreme gledali
Malo kasnije su otisle Vico,Celina i Luhan....

Roberta:Mislim da nas cetvoro moramo da razgovaramo...
Mia:O cemu??
Roberta:O nama..Vas dvoje ste u svadji...Morate se pomiriti...
Mia:Ja ne mogu.....
Diego:Zasto?Miguel ti je sve objasnio???
Mia:Ne znam..
Roberta:Diego i ja moramo da odemo do moje dobe,da mu pokazem nesto....Vracamo se brzo...
Miguel:Mia,molim te...Ne znam sta da uradim da mi oprostis...???
Mia:Kako si mogao da je poljubis??
Miguel:Ma nisam ja nju poljubio,nego ona mene i ja sam je odmah odgurnuo..Zar mislis da bih ti to uradio?
Mia:Miguel znas li koliko te volim??
Miguel:Znam,a znas li koliko ja tebe volim??
Mia vise nije mogla da izdrzi i poljubila je Miguela...

U sobi....
Diego:Sta mislis hoce li se pomiriti??
Roberta:Hoce.hoce...Ne brini....
Diego:Ok,ako ti tako kazes...........
Na vrh Go down
Dulce_vondy
Moderator :)
Moderator :)
Dulce_vondy


Broj komentara : 122
Join date : 2009-08-12
Age : 28
Mjesto : Prijedor(BiH)

Posle zavrsetka Elite Way School-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Posle zavrsetka Elite Way School-a   Posle zavrsetka Elite Way School-a Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 8:15 pm

15 EPIZODA

Roberta:Nema...Zasto pitas???
Mau:PA ne znam...Kao da ti nimalo nisam nedostajao???
Roberta:I sam znas da nisi....Ne moram toliko puta da ti to ponovim .....
Mau:A da...U pitanju je Diegito.....Sada ti on ne moze pomoci.....Jednim pozivom znas sta mogu da uradim.....
Roberta:Ne,u redu....Ti i ja smo super..U super odnosima,volimo se,sve je u redu...
Mau:Takvu te volim.....(poce da je ljubi)
Roberti nije ostalo vise nista osim da ceka Giovannia,nije zlela Diega da dovede u opasnost.....
Mau:Da li je sve u redu?
Roberta:Mislim da jeste......
Mau nastavi da je ljubi i poce da joj skida majcu....
Roberta je vec krenula da vristi,ali neko je zazvonio na ulaznim vratima...
Roberta:Mora da je Giovanni...
Mau:Steta sto nas je prekinuo...Natavljamo veceras ili neki drugi dan......
Roberta(misli u sebi) Giovanni hvala ti....(govori Maurisiu)Naravno(poljubi ga u obraz)

Giovanni:Znam da je Roberta tu..Hitno mi treba......
Marijana:ALi mislim da je rekla da je ne prekidamo....>
Roberta:U redu je Marijana.....(sapce Giovanniu) U pravi trenutak...
Giovanni:Pa ovaj gde su ostali???
Mau:Ko to jos treba da dodje???
Giovanni:Ne bi mi ni zdravo rekao....
Mau:Zdravo GIOVANNI..Ko jos treba da dodje????
Roberta:Mia,Miguel i Diego,sto????
Mau:Nista,nista..Kad zavrsite sa probom,nazovi me.....
Roberta:U redu.....
Mau:Idem onda ja(poljubi Robertu) Vidimo se....
Giovanni:Dobro je sto je otisao....(imitira ga) Idem onda ja..Vidimo se....Kako ga trpis???
Roberta:Shvatices,jednog dana kad ti budem rekla....
Giovanni:Aha,ali kakva proba???Ne shvatam nista..Diego mi nije to spominjao...>
Roberta:To je samo da bi on otisao...Hvala t puno...
Giovanni:Ma nista..A gde je Diego???
Roberta:Gore,Maurisio nije znao da je Diego ovde
Giovanni:Pomalo pocinjem da shvatam
Roberta:(zazvonio je telefon) Cekaj da se javim...Halo??
Alma:Roberta duso kako si mi?
Roberta:Dobro sam mama...Ti? Dolazis sutra???
Alma:Dobro sam...Zato te i zovem...Necu doci sutra...Cula sam se sa Frankom,on ce doci ovde na nekoliko dana,da se odmori>>.>
Roberta:Ma u redu ej..Treba i on da se odmori (misli u sebi) Super,moja kuca je jos nekoliko dana/...
Alma:Izvini suo,stvarno izvini...Obavesti Miu.....Kako je ona?? Imate li problema??
Roberta:Mama u edu je..Mia je super,kao i Miguel i Diego i Giovanni (nasmeje se)
Alma:Rekla si Diego??? On se vratio??? Kako je??? Jeste li zajedno???
Roberta:Da,vratio se...Dobro je..Kod Giovannia je u stanu....I tako...
Alma:A jeste li se pomirili dusice moja??
Roberta:Pa dobri smo drugovi,ali nismo zajedno..Ja sam sa Maurisiom....
Alma:ALi kako sa njim??? Rekla si da ti se on uopste ne svidja....??
Roberta:Mama,objasnicu ti kad se vidimo...Ne mogu ovako preko tellefona..Nego za nekoliko dana idem na ut,da znas...
Alma:Kako?? Sa kim???
Roberta:Idemo Maurisio i ja idemo na odmor.To jest ja idem na odmora Maurisio nesto zbog posla..
Alma:A gde idete???
Roberta:U Pariz..
Alma:Kupi svima po neku sitnicu...
Roberta:U redu mama....Moram da idem..RBD ima probu..
Alma:Ok dusice...Videce mo se uskoro...
Roberta:Da da...Bye (spusti slusalicu) Kako je dosadna
Giovanni:Ali zasto??? Ona te puno voli....
Roberta:Znam,znam...Idem po Diegita..Cekas nas ovde???
Giovanni:Ne idem kuci...Sutra radim pa hocu da se odmorim..Pozdravi mi Diega....
Roberta:Naravno da hocu...Vidimo se....

U sobi.....

Roberta:Sta si se usetao???
Diego:Vec sam poceo da brinem(zagrli je)
Roberta:Nemoj da brines...Sve je u redu....Osim toga da idemo na put za 3,4 dana....
Diego:Tako brzo??? Kako cu bez tebe???
Roberta:Ako hoces,ostani ovde,Alma i Franko ostaju u Madridu jos....
Diego:Ne idem i ja u Pariz...Maurisio ne mora znati....
Roberr=ta:NE!!! Ne mozes ici....
Diego:Zasto???
Roberta:Zato sto ne zelim da se mucis....
Diego:Ali kako si sigurna da ce sve biti u redu???
Roberta:Nesto mi govori da ce biti sve u redu.....
Diego:Ljubavi,ali ja zelim da budem pored tebe...Nisam ja siguran kad je u pitanju Maurisio....
Roberta:On me voli.......I zato se ne brinem....DA promenimo temu..Ostajes veceras sa mnom???
Diego:Naravno....Ako mogu????
Roberta:Jos pitas...(poljubi ga) Nemas pojma koliko te volim!!!!
Diego:Pija mi kad mi to govoris....
Roberta:A stvarno(poljubi ga) Onda (poljubi ga) cu cesce to da govorim(poljibi ga)
Diego:To mi se svidja(poljubi je) I ja tebe volim..(poljubi je)
Legli su na krevet i dalje znate sta se desavalo

Kod Mie i Miguela.......

Mia:Sta mislis je li otisao Maurisio???
Miguel:Pretpostavljam da jeste....
Mia:Volim te....
MIguel:I ja tebe...Da zaboravimo na ono sto je bilo???
Mia:DA zaboravimo.....(poljubi Miguela)
Miguel:Da odemo na veceru???
Mia :Idemo.....

Sutradan......

Roberta se probudila,kao i Diego....
Diego:Princezo jesi li budna???
Roberta:Jesam...Koliko je sati.....
Diego:Negde oko 10h...Kako si spavala???
Roberta:Kao uspavana princeza....
Diego:Onda sam i ja kao uspavan princ....
Roberta:Ti si samo moj princ i niciji vise....
Diego I ti si moja princeza i nicija vise......
Poljube se...
Na vrh Go down
Dulce_vondy
Moderator :)
Moderator :)
Dulce_vondy


Broj komentara : 122
Join date : 2009-08-12
Age : 28
Mjesto : Prijedor(BiH)

Posle zavrsetka Elite Way School-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Posle zavrsetka Elite Way School-a   Posle zavrsetka Elite Way School-a Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 8:17 pm

16 EPIZODA!!!!

Lupe i Santos su krenuli za Mexico....
Mia i Miguel su vecerali,ali su kuci kasno stigli zato sto su setali parkom i razgovarali.....

Kod Roberte

Roberta:Diego,nemoj da zaspes....Trebamo da ustanemo,ja treba da se pakujem......Pomoci ces mi???
Diego:Necu da zaspem..Ne brini....A pomoci cu ti...Za to nemoj da brines......Nedostajaces mi puno,puno.
Roberta:I ti meni...NAdam se da cemo se brzo vratiti...Ja necu ostati vise od nedelju dana...
Diego:Molim ???? Ljubavi,ali kako nedelju dana??? Moze li malo manje...????
Roberta:Znas i sam da ne moze malo manje...Poznajci Maurisia,ostacu i duze....
Diego:Ostanes li vise od nedelju dana,ja dolazim u Pariz...U redu????
Roberta(pokusala je da skrene sa teme) Pa sta mislis da odemo negde???? Danas...Samo ja i ti....
Diego:Losa idea..........Salim se,naravno da idemo samo ti i ja.....
Roberta:Ali gde???
Diego:Idemo na 2 dana t.j. Danas idemo vracamo se sutra....
Roberta:Ali gde???
Diego:Ima jedno selo blizu,znas ga......Bili smo ec tamo..Samo ti i ja...Secas se?? I onaj divan hotel???
Roberta:Narvno ljubavi(poljubi ga) To su bili jedni odd najlepsih dana.....Kako da ih zaboravim???
Diego:Sta ja znam.....Mislio sam da jedan dan svratimo do Elite Way-a...>Sta mislis???
Roberta:Pa sutra kad se vratimo,mozemo da idemo....Sta mislis???
Diego:Naravno....Jedva cekam da vidim Pascuala.....Ti?
Roberta:Takodje......

Lupe i Santos su stigli u Mexico.....

Lupe:Jaooo napokon...Ljubavi,idemo u tvoj stan ili idemo kod Roberte????
Santos:Mislis nas stan???Idemo u nas stan..>Ne znamo je li se Roberta probudila....
Lupe:Ok...Polako....Idemo u nas stan...Kako je to divno...Zar ne???
Santos:Naravno.....

Kod Giovannia......;

Giovanni:Mabel kako to da se nisi videla sa Diegom????
Mabel:Giovanni(pocinje da place) moj sin me nije ni trazio.....
Giovanni:Onda idemo kod njega....
Mabel:A gde je on???
Giovanni:Ne znas ni to???
Mabel:Ne znam nista...Mislim u nekom hotelu???
Giovanni:On je kod Roberte...
Mabel:U redu(placuci i od srece i od tuge) Idemo...>.

Kod Roberte...
Diego i Roberta su krenuli u selo,a 10 minuta kasnije su dosli Mabel i Giovanni.....

Mabel:Jedva cekam da ga vidim.....
Giovanni(zvoni na vrata) Evo sad ces...Polako.....
Marijana:Dobar dan gospodjo,zdravo Giovanni....
Giovanni:Cao Mai.>.Treba mi Diegito i Robertita....(smeh)
Marijana:Vi ne znate????
Mabel:Sta ne znamo??? Sta se desilo???
Marijan:MA nista..Njih dvoje su otputovali jutros..Pre 15 minuta ili 10...Ne znam tacno....
Giovanni:Gde su otisli?? Na koliko dana?
Marijana:Jedino sto vam mogu reci jeste da se vracaju sutra....A ne znam gde su otisli......
Giovanni:A ko je sve otisao???
Maijana:Samo gospodjica Roberta i gospodin Diego..........
Giovanni:Veoma zanimljivo...........Njih dvoje.....Nista onda idemo mi....(poljubi Marijanu) Mai vidimo se mi.....
Marijana:Dovidjena gospodjo....A Giovanni Svrati veceras na veceru..Nema nikoga u kuci....

Marijani se dugo svidjao Giovanni,a i Giovanniu pomalo Marijana....


U selu.....

Roberta:Ovde je stvarno lepse nego pre...............
Diego:Znao sam(ljut)
Roberta:Sta je bilo BB???
Diego:Hotel je pun...Vracamo se.......UZAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Roberta:MA ne vracamo se nigde.....
Diego:Nego sta cemo????
Roberta:Idemo u one kucice na iznajmljivanje...To si zaboravio???Pa i tamo smo spavali 2 noce...
Diego:Ljubavi ti si genije......Idemo....

Kraj 16 epizode!!!!!
Na vrh Go down
Dulce_vondy
Moderator :)
Moderator :)
Dulce_vondy


Broj komentara : 122
Join date : 2009-08-12
Age : 28
Mjesto : Prijedor(BiH)

Posle zavrsetka Elite Way School-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Posle zavrsetka Elite Way School-a   Posle zavrsetka Elite Way School-a Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 8:18 pm

17 EPIZODE

Diego:Ljubavi ti si genije....Idemo......
Roberta:Pametna sam ja.......

Kod Mie i Miguela...........

Mia:Idemo kod Roberte.../???? Miguel...Cujes li me?????
Miguel:Mia naravno da te cujem...Ne idemo kod Roberte...Danas cemo zajedno ceo dan da provedemo bez ikoga...Ok?
Mia:Stvarno...Idemo u shopping??? To je divno.........Wow.....
Miguel:Ma kakav shopping,Mia sta pricas...........
Miguel:Ostajemo kuci,a veceras idemo na jedno posebno mesto....
Mia:Gde idemo???? Jedva cekam da idemo....
Miguel:To je iznenadjenje.....
Mia:Obozavam iznenadjenja.......Ali moram da razgovaram sa Robertom o necemu.....
Miguel:E to ce da ceka...Ustvari zamisli da sam ja Roberta....Idem u sobu..Dolazim za 2 minuta....

Miguel je otisao u sobu,nasao neku Miinu crvenu periku,obukao neke Miine stvari i zasao.....

Miguel:Mia,trazila si me....Tu sam sta ti treba????
Mia:Miguel(smeje se) Jesi li ti normalan????
Miguel:Ja ne vidim ovde Miguela...Mia sta ti je...??? Ti ga svuda zamisljas...Nego nemam puno vremena...Sta ti treba???
Mia:(ne prestaje da se smeje) Ti si totalno lud..Pa sedi pored mene..
Miguel je seo pored Mie:Pricaj......
Mia:Pa ne znam kako da pocnem....Mnogo volim budalu od Miguela,ali zelim da se preselim kod tebe....
Miguel:Stvarno??/Pa to je najgora ideja kaju sam cula u poslednjih nekoliko godina.....A zasto ides od njega?
Mia:Pa dosadjuje mi...A i lepse mi je sa sestrom....(skine Miguelu periku i poljubi ga)Miguelito to si ti,a ja mislila da je Roberta....
Miguel:Hoces stvarno da odes??????????? (tuzan)
Mia:Ma naravno da ne(poljubi ga) Zar si stvarno toliko lud??????
Miguel:A zar nisam dobar glumac??
Mia:Najbolji(poljubi ga)

U selu.........

Diego:Malo ljudi zna za ove kucice,jedino ako se raspituju saznaju.......(nekom coveku)Dobar dan..Ima li slobodna kucica???
Roberta pocinje da se smeje:Dio taj covek je ovde isto..Ne zna on ima li kuca....
Diego:Odakle znas???
Roberta:Mora da je neki starnas....Zar nisi video kako te je pogledao??
Diego:Dobro,onda koga da pitam???????
Roberta:Pa onog coveka,vidis ga tamo sto stoji i objasnjava onim ljudima nesto???
Diego:Ostani u kolima,odmah se vracam....

Diego je otisao kod coveka,i iznajmio je jednu kucicu.....Vratio se u kola.........

Diego:Uzeo sam neku kucicu(pocinje da se smeje)
Roberta:Sta ti je??? A i budalo ja necu da budem sa tobom u istoj kucici!!!!
Diego:Neces??? Pa sto smo dosli ovde? Nasa kucic je malo dalje,jedina je slobodna...
Roberta:Ma salim se malo,budalice(u tom trenutku Roberti je zazvoio telefon)Halo..Da ja sam...Zao mi je ali nisam u Mexicu...Dovidjenja
Diego:Ko je to???
Roberta:Neki covek,nije ni bitan sad...Koliko soba ima kucica???
Diego:Imas malo kupatilo,malu kuhinjicu,js manju dbnevnu i jednu sobu...
Roberta:Ja ne spavam u dnevnoj,a ti???
Diego:Ni ja.(poljubi je)
Robera:Diego,ti vozis....
Diego:Vidi stvarno....Nisam znao.....
Izlaze iz auta.....
Roberta:Taman smo blizu reke,divno...Hoces da se kupamo???
Diego:Ti si luda,april je i niko se ne kupa.......
Roberta:PA ja cu biti prva...Samo da obucem kupaci,a zaboravio si da je topla voda??
Diego:Pitacu onog coveka...Ma ti si totalno luda........I kupac si ponela za samo jedan dan???
Roberta:Naravno(zagrli Diega) A ti nisi???
Diego:Pa dobro jesam.>(smeje se)
Roberta:Sta je sad???
Diego:Nista ,idem da pitam za vodu..Je li previse hladna....???? Cni li se meni ili su ovde svi roditelji dosli sa decom???
Roberta:Ne cini ti se...Tako cemo i mi za nekoliko godina....(smeje se)
Diego:Naravno da necemo,mi cemo ovde da dodjemo da se odmorimo od njih.....
Roberta:Diego.....
Diego:Idem......

Kad se vratio Diego je rekao da ima mesto gde je voda topla,ali da se jako malo ljudi kupa..Diego je pitao za decu,a covek mu je rekao da su njih dvoje jedini bez dece....
Roberta:Jedini???
Diego:Da(smeje se) Treba preziveti jedan dan sa decom.....
Roberta:A sto??????(poljubi ga)
Diego:Zabranjeno ljubljenje van kucice........(smeje se)
Roberta:Zasto???? (opet ga poljubi)
Diego:Pa tu su deca od 3 do 13 godina.....
Roberta:I idemo li da se kupamo???
Diego:Idemo....

Kad su stigli na mesto gde je voda topla videli su puno dece.....

Diego:KAKO JE OVO MOGUCE(svi su se okrenuli pud njih) Onaj covek je re....
Roberta ga je prekinula poljupcem:Idemo da se kupamo...
Diego i Roberta su usli u vodu i sva deca su pocela da ih prskaju....Diego se to uopste nije svidelo,ali Roberti jeste....
Roberta:Diego oraspolozi se malo...Kako je ovde divno.....
Diego:Strasno..Samo me prskaju...Uzas.....
Roberta:Pa sta da uradim da se malo oraspolozis???
Diego:Poljubi me..........................

KRAJ 17 EPIZODE
Na vrh Go down
Dulce_vondy
Moderator :)
Moderator :)
Dulce_vondy


Broj komentara : 122
Join date : 2009-08-12
Age : 28
Mjesto : Prijedor(BiH)

Posle zavrsetka Elite Way School-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Posle zavrsetka Elite Way School-a   Posle zavrsetka Elite Way School-a Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 8:19 pm

18 EPIZODA!!!!

Diego:Poljubi me.
Roberta:Pa ovde je to zabranjeno,mislim to si mi ti rekao..........
Diego:Dobro,onda odoh........
Roberta:Salila sam se,vrati se......Diego..
Diego:Evo me,jesi li se predomislila???
Roberta:Sta mislis???
Diego:Nadam se da jesi..
Roberta:Jesam(poljubi ga)
Diego:Uh mislio sam da nisi
Roberta:Hajde da se prskamo (nije ni zavrsila recenicu a vec je pocela da se prska)
Diego:Varas.........
Roberta:Ja??? Pa dobro neko mora!!!!!
Diego:Volim te(poprska je)
Njih dvoje su zaboravili na sve ljude oko sebe..Odjednom Roberta je primetila da ih svi ljudi gledaju.....
Roberta:Diego,pogledaj oko sebe.......Malo smo......
Diego:postali poznati...(smeh) Pa sta.......Mislim i ja sam dosao da se odmorim je l' da???
Roberta:Pa jeste,mislim da ima nekoliko njih koji su nas prepoznali.....
Diego:Mogli bismo veceras da pevamo...Sta mislis???
Roberta:Ti i ja???? Ali kako???? Koje pesme????
Diego:Da ti i ja...Znas da ne idem nigde bez gitare,mozemo este corazon i sta ja znem,koje hoces...
Roberta:Ma ne mogu a to...Nas je sestoro.....
Diego:Pa nema veze,mi samo pevamo nase pesme,i svi oni znaju da nas je sestoro...Hoces???
Roberta:Na sve uspes da me nagovoris........Ok,ali onda sad idemo da se osmorim za veceras......I da jedem
Diego:A ko ce da sprema???
Roberta:Onaj ko me doveo ovde..........
Diego:Ma je li????
Roberta:Tebi ne treba odmor,a i odmorices se posle
Diego:Ako ti tako kazes ...Ali ne znam koliko dobro kuvam....
Roberta:Pa nema veze.....Samo skuvaj nesto......

U kucici............

Diego:Sta da kuvam ovde nema nista????
Roberta:Za sta sluze prodavnice ???? Idi kupi......
Diego:Ali gde je prodavnica????????
Roberta:Nemam pojma,Diego pitaj nekoga....
Diego:Ok,idem brzo se vracam.........
Roberta:Bolje bi ti bilo da pozuris...
Malo nakon sto je Diego otisao neko je pokucao na vrata.......
Roberta:BB ni vrata ne mozes sam da otvoris??? Zar si se vec vratio????(otvara vrata) Izvini,mislila sam da je......
Violeta:Nije bitno.....Ovaj ti si iz RBD-a?????
Roberta:Da,a ti si?
Violeta:Violeta,vas veliki fan..Najvise volim tebe i Diega>...I ne mogu da verujem .....
Roberta se nasmejala:Hoces da udjes??? Ja cekam.......
Violeta:Miguela,cula sam da ste vas dvoje zajedno..........
Roberta:Hahaha Miguel i ja???? Gde je to pisalo???
Violeta:U poslednjim novinama...Neka slika sa aerodroma.....
Roberta:Ta je slika odavno...Jao kad Miguel vidi to....Svasta...A ja cekam...
Violeta:Ma nema veze ako je Miguela necu reci nikome...Ako krijete..Shvatam ja..
Roberta nije izdrzala da se nasmeje:Ne znam koliko ce Diegu biti ovo smesno(i dalje se smeje)
Violeta:Ti cekas DIEGA?????????
Roberta:Aha........Njega cekam,on i ja smo zajedno dosli.....
Violeta:Pa da i on ima onu neku devojku,ruznu,zar ne.???
Roberta:Ma ne(pocinje da se smeje)Diego i ja smo zajedno............Hahaha
Violeta:STVARNO??? Ja...ja.... Ne mogu da verujem....Wow...To je super.........
Diego:Ljubavi stigao sam...Jedva sam nasao pro....
Roberta:Ovo je Violeta,da znas...I nas je fan..Posebno tvoj....
Diego:Ali zar ne vole svi Miguelita i Miu-Barbiku i Kena???
Roberta:Ti si KEN!!!!!
Violeta:Ne,ja volim vas dvoje najvise......I ne mogu da verujem da sam vas videla i upoznala(zagrlila je Diega)
Diego:Pa,imamo iznenadjenje za vas neke koji znate ko smo mi...(smeh)Veceras..............
Violeta:Ja znam mnogo dece odavde koji vas obozavaju,a posebno vas dvoje...........
Diego:E pa reci im svima da vecras dodju ispred ove kucice...Ok?
Violeta:Naravno,ovaj moram da idem...Vidimo se vecaras,moracu da se slikam sa vama....
Roberta:Nravno,vidimo se..
Diego:Cao.......
Roberta(imitira Diega) Ali zar ne vole svi Miguelita i Miu-Barbiku i Kena.???
Diego:Pa sta ja znam ko sam ja..Mislio sam da su njih dvoje Barbika i Ken ljubomorko...
Roberta:JA???? Ljubomorna.....
Diego:Da da...Ti(zagrli je)si bas ljubomorna!!!(poljubi je)

Uvece.............U Mexicu.......

Mia:Miguele,jesi li spreman?????
Miguel:Ne(smeh) A ti?????
Mia:Naravno da ne.........Jos pitas...
Miguel:Bolje bi nam bilo da pozurimo,nece nas dugo cekati....
Mia:KO???????
Miguel:Pa sofer..............
Mia:Spreman???
Miguel:Spreman...
Mia:Izlazimo na 3??
Miguel:3,2,1 Izlazi...
Mia:Miguel ti izgledas tako lepo(Imao je neko crno odeloi kosulju,lepu frizuru i crne cipele)
Miguel:WooooOwsamo to mogu da kazem(Imala je neku crvenu dugacku haljinu i cipele)
Mia:Bas idemo jedno uz drugo.....
Na izlazu iz zgrade....
Mia:Je li ova crna limuzina ima nameru da se pomeri,nas vozac nece moci da se parkira???
Miguel:Pa ako udjes u nju(otvara joj vrata) mozda ce se i pomeriti....
Mia:Ovo je za nas???
Miguel:Da(poljubi je) Udjite gospodjice Mia.......
Mia:Naravno gospodine Arango.....(poljubi ga)

U selu
Diego:Roberta jesi li spremna??????
Roberta:Ne!!! Ne mogu da nadjem mindjuse.........
Diego:hahahaha....Ok..Cekam te ispred sobe...
Roberta:Ne smes da udjes!!!!!
Diego:Necu....
Roberta(izlazi iz sobe):Evo me.....
Diego:Ti si tako lepa,a ja....(Imala je neku mini suknju,i kratku majcu)
Roberta:Necu da te slusam...Izlazimo li?? Mislim da nas cekaju.........
Kad su izasli videli su puno dece..Diego je postavio dve stolice na kojima ce da sede njih dvoje.......
Roberta je sela na stolicu,nije ocekivala toliko dece:Mozemo da pocnemo
Svi ajedno:DAAAA!!!!!!
Diego je poceo da svira na gitari i svi su za jedno pevali.........

U Mexicu............

Mia:Ovaj restoran je divan..Miguele ja....
Miguel:Nemoj nista da kazes.......Molim te...
Mia:U redu......
Miguel:Ja tebi moram nesto da kazem....
Mia:Naravno,reci..
Miguel:Da li zelis da postanes gospodja Arango???

KRAJ 18 EPIZODE
Na vrh Go down
Dulce_vondy
Moderator :)
Moderator :)
Dulce_vondy


Broj komentara : 122
Join date : 2009-08-12
Age : 28
Mjesto : Prijedor(BiH)

Posle zavrsetka Elite Way School-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Posle zavrsetka Elite Way School-a   Posle zavrsetka Elite Way School-a Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 8:20 pm

Miguel:dali zelis da postanes gospodja Arango???
Mia:Miguel naravno..(poljubi ga) Ja...Ne znam sta da kazem.........
Miguel:Pa nemoj nista ni da kazes..(stavi joj prsten)
Mia:Prsten je tako lep...Miguel...Volim te.....

U selu.....

Zavrsili su sa pevanjem i onda su se slikali i davali autograme...Kasnije su usli u kucu....

Diego:Gladan sam,ajde da napravimo nesto....
Roberta:Moramo li??
Diego:Ne moramo,ako hoces???
Roberta:Salim se,naravno da hocu.....
Diego:Ok,kupio sam sve sto nam treba,da znas,i sto volim.....
Roberta:Nemoguce,sta cu ja da jedem???????
Diego:Pa isto sto i ja........
Roberta:A ako/...
Diego:(prekinu je poljupcem) Nema ako...
Roberta:Kad ti tako kazes...
Spremili su veceru,i krenuli su da spavaju..........
Roberta:Ti spavas u dnevnoj,je li tako????
Diego:Molim??? Izbacujes me???
Roberta:Da da..Izbacujem te,nema mi druge....Soba je jedna,a ja u dnevnoj ne mogu...
Diego:Ok.vidimo se ujutro....
Diego je legao u dnevnoj,a Roberta je cekla da on legne...
Roberta se prisunjala i legla pored Diega.....
Diego:Jesi li dobro???
Roberta:Jesam,ali mislila sam da mi neces poverovati za salu.......
Diego:Ma ok je....Ako nije sala..
Roberta:(poljubi ga) Ma sala je...
Diego:Ok,idemo u krevet...

Sutra su morali da krenu malio ranije....

Diego:Idemo...
Roberta je jos lezala:Necu.....
diego:Roberta,moramo da krenemo....
Roberta:E stvarno ne mogu da ustajem,idi ti,a ja cu doci...
Diego:(uzima Robertu) E pa sad idemo.....
Roberta ga poljubi..

Maurisio je dosao ko Roberte i cekao je

Kad su stigli odmah su usli u kucu...

Diego je poljubio Robertu....
Mau:Divan prizor,,,,,

KRAJ 19 EPIZODE
Na vrh Go down
Dulce_vondy
Moderator :)
Moderator :)
Dulce_vondy


Broj komentara : 122
Join date : 2009-08-12
Age : 28
Mjesto : Prijedor(BiH)

Posle zavrsetka Elite Way School-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Posle zavrsetka Elite Way School-a   Posle zavrsetka Elite Way School-a Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 8:21 pm

20 EPIZODA!!!

Mau:Kakav prizor......Kako ste slatki....
Roberta:Sta radis ovde??
Mau:Cekam tebe...Moze li se znati gde ste bili??
Diego:Ona ne znam gde je bila,a ja sam bio kod Mie i Miguela..
Mau:TEBE NISAM PITAO(udari Diega)
Roberta:PRESTANITE!!! I IZLAZITE IZ MOJE KUCE!!!!!
Diego:Maurisio ajde da izadjemo pa da se pobijemo....
Mau:Necu...
Diego:Ne smes u prevodu?? (nasmeje se)
Mau:(Roberti) U 18 h je ..Dolazim po tebe u 17h....Bolje da si spremna(ode)
Diego:Jesi li dobro??(zagrli je)
Roberta:Jesam a ti???(pocne da place)
Diego:Jesam,ne brini(stisne je jace) Ne brini sa tobom sam...
Roberta:Obecaj da neces da odes...
Diego:Obecavam..(poljubi je) Necu te ostaviti..(zvoni telefon) Ja cu se javiti...
Roberta:Ok...
Diego:Halo!!!
Alma:Sa kim razgovaram??
Diego:Alma,Diego je...Kako ste vas dvoje??
Alma:A ti si Diego..Dobro je..Mi smo dobro,a vi???
Diego:Pa dobro smo......
Alma:Super..Je li tu moja Robertica??
Diego:Samo da vidim gde je.....(Roberti) Alma je..
Roberta:Reci da sam izasla i da se varcam brzo...
Diego:Ok (Almi) Ona je izasla pre minut...Sta da joj kazem??
Alma:PA kad ide sa onim Maurisiom??
Diego:Danas,zato je i izasla..
Alma:DANAS??? Mi dolazimo sutra...Diego ti ostani u nasoj kuci,molim te?? U redu
Diego:U redu Alma....
Alma:Kako su Mia i Miguel??
Diego:NJih dvoje super....Nikad bolje....
Alma:Da nije bilo tajno vjencanje???(smeh)
Diego:Ma nije nije....
ALma:U redu..Zete Cujemo se.....
Diego(u sebi) Zete kako lepo zvuci..(Almi) U redu Alma,javite se sutra pre nego sto krenete......
Roberta:Je li zavrsila??
Diego:Jeste,rekla mi je ,,Zete" (smeh)
Roberta:Roberta Bustamante!!! Lepo zvuci
Diego:Diego Rey...Haha
Roberta:Diego:(udari ga u rame i zagrli ga)
Diego:Volim te!!!
Roberta:I ja tebe vise...

U 17h Maurisio je dosao po Robertu...
Roberta se pozdravila sa Diegom....I otisla je......
Mau:Jesi li spremna da krenes sa mnom??? (nasmeje se)

KRAJ 20 EPIZODE!!!
Na vrh Go down
Dulce_vondy
Moderator :)
Moderator :)
Dulce_vondy


Broj komentara : 122
Join date : 2009-08-12
Age : 28
Mjesto : Prijedor(BiH)

Posle zavrsetka Elite Way School-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Posle zavrsetka Elite Way School-a   Posle zavrsetka Elite Way School-a Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 8:21 pm

21 EPIZODA!!!

Mau:Jesi li spremna da krenes sa mnom?? (nasmeje se)
Roberta:Nazalost,jesam.....
Mau:Onda idemo....
Roberta:U Pariz??
Mau:Ne,idemo u Madrid..Imas li koga tamo??
Roberta:(laze)Nemam da ja znam......Mislim Alma je tamo do sutra...
Mau:Pa dobro,necete se sresti do sutra..Ne brini..A ustvari mozemo sutra sa njima na rucak da odemo..
Roberta:Uzasna ideja!!!!!!!!
Mau:Hahaha....Nazvovi Almu i reci joj da sutra idemo na rucak sa njom i Frankom...
Roberta:Ne znam kad im je .....
Mau:Pa pitaj je..A da..Pa mi smo odseli u istom hotelu kao i ona....
Roberta:(misli) Daj Boze da odem sa Almom i Frankom(Maurisiju) Zasto si uzeo isti hotel??
Mau:Pa eto tako..

Kod Roberte kuci...

Diego:Mia slusaj me..Ti i Miguel cete doci ovde....Doci ce i Giovanni..Ok? Dobro nazovi Lupitu i vidi gde je...Moram nesto da vam kazem....Ocekujem vas za pola sata...Cao
Marijana:Dolazi li Giovanni??
Diego:Dolazi..On,Mia i Miguel...
Marijana:Gospodine,ovaj treba li nesto da spremim??
Diego:Diego......Ne moras nista da nam spremis....
Marijana:U redu Diego.Spremicu kucu...
Diego:Odmori malo,slobodno..Odmori do sutra..Alma dolazi....
Marijana:Hvala gos..Diego(nasmeje se)

Na aerodrumu
Roberta:Inace,mene je strah da se vozim avionom(laze).
Mau:Pa sta???
Roberta:Samo ti kazem....(zvoni joj telefon)Halo...(to je Diego,ali je ona rekla Mia) Mia..Reci...Dobro sam..Na aerodrumu..Idem u Madrid..Ok...PA dobro,imacemo probu kad se vartim iz Madrida..Kad ti ides u Pariz???Pa super...Dobro cujemo se,moram telefon da ugasim..Bye(Maurisiu)Mia je..Zvala me je da pita kad imamo probu..
Mau:U redu..Nisam nista rekao...

U Madridu..Nekoliko sati kasnije......
Roberta:pet u istom hotelu..Super...Uzmi dve sobe...Obavezno
Mau:Kako da ne..Jednu sobu za mene i tebe..
Roberta:Veceras spavam sa Almom i Frankom onda...I trazicu im sobu....
Mau:Ti si moja devojka....I bicemo u istoj sobi...
Roberta:Sanjaj...Znas zasto sam sa tobom.....
Mau:Sanjaces ti mene svake noci..Da znas....
Uzeo je dve sobe,jer je video da je Roberta uporna....Roberta je odmah otisla kod Alme i Fraka...
Alma:Momenat...(otvara vrata) Roberta duso....Sta radis vde???
Roberta:Dosla sam sa Maurisiom...
Alma:Je li dobar prema tebi princezo moja???
Roberta:Jeste mama ne brini..I Franko..?? Gde je on???
Alma:Sad ce doci..Otisao je na neku masazu..Vec odavno...
Roberta:Pa kad idete u Mexico....???
Alma:Preksutra ujutro.....
Roberta:Zar niste trebali sutra???
Alma:Trebali smo,ali nije bilo karata.....
Roberta:Ok....Uzmite jos jednu kartu..Idem sa vama u Mexico...
Alma:Zasto??Ovde je bas lepo.....
Roberta:Ja sam te slagala...
Roberta je ispricala sve sta joj radi Maurisio......I Alma nije mogla da veruje....
Alma:Naravno da ides sa mnom..I Frankom...
Franko:Alma,s kim pricas(Vidi Robertu)O pa dosla ti je princeza....E kad bi Mia dosla.....
Roberta:Kako si??
Franko:Pa dobro..Ne zalim se....A s kom si dosla....
Alma:Sa njenim...
Roberta:Prijateljem.....Ja idem sad,....Mamita ispricaj mu sve vezano za mog prijatelja...Ima prava da zna....Laku noc(poljubiAlmu i Franka)
Alma je sve ispricala Franku..Ni on nije mogao da veruje...Roberta je usla u sobu i idela Maurisia kako lezi u njenom krevetu...
Roberta:Ti??? Sta radis ovde???

KRAJ 21 EPIZODE!!!!
Na vrh Go down
Sponsored content





Posle zavrsetka Elite Way School-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Posle zavrsetka Elite Way School-a   Posle zavrsetka Elite Way School-a Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Posle zavrsetka Elite Way School-a
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
RBD IS THE BEST :: Ostalo :: Web Novele-
Idi na: