RBD IS THE BEST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD IS THE BEST

RBD PARA SIEMPRE CON MI CORAZON
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 10. stvari koje niste znali o Uckeru!

Go down 
2 posters
AutorPoruka
**Roberta_Pardo**
Admin
Admin
**Roberta_Pardo**


Broj komentara : 222
Join date : 2009-06-28
Age : 28
Mjesto : Sarajevo

10. stvari koje niste znali o Uckeru! Empty
KomentarNaslov komentara: 10. stvari koje niste znali o Uckeru!   10. stvari koje niste znali o Uckeru! Icon_minitimeSun Jun 28, 2009 8:09 pm

10. stvari koje niste znali o Ucker-u!

1.Christopher Alexander Luis Casillas Von Uckermann se rodio 21.10 1986 i po horoskopu je vaga.
2.Visok je 1.80 m a težak je 70 kg.
3.Najbolje ga je bilo sram kad su ga u jednom određenom razdoblju zvali „ zvjezdica“ po junaku kojega je glumio u nekoj telenoveli.
4.Ima jednog ljubimca: psa Latosa,pasmine Rotweiller.
5.U budućnosti bi volio živjeti u Los Angelesu ili Europi.
6.Sport s kojim se najviše bavi su tenis in padel (nešto slično ko squash).
7.Kad je nemiran grize nokte.
8.Pravi je profesionalac u skejtanju. Pobijedio je već na nekoliko nacionalnih natjecanja.
9.Kad kupuje donje rublje uvijek traži ono sa intenzivnim i jakim bojama kao što su crvena i ljubičasta.
10.Otvorio je svoju vlastitu tvrtku namjenjenu nakitu. Kod ovog sudjeluje cijela grupa RBD
10. stvari koje niste znali o Uckeru! 2chris10
Na vrh Go down
https://rebelde-the-best.bosnianforum.com
chris te quiero*unique

chris te quiero*unique


Broj komentara : 19
Join date : 2010-01-08
Mjesto : BZ..xD

10. stvari koje niste znali o Uckeru! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 10. stvari koje niste znali o Uckeru!   10. stvari koje niste znali o Uckeru! Icon_minitimeFri Jan 08, 2010 10:37 pm

ja sam znala ovo za skejt kada je rodjen,puno ime...koliko je visok tezak..itd...xD..ma skoro sve...osim kako mu se zove ljubimac,da grize bokte, 9 1o i 3
Na vrh Go down
 
10. stvari koje niste znali o Uckeru!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» 16. stvari koje niste znali o DUL!
» 10. stvari koje niste znali o Any
» 10. stvari koje niste znali o May!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
RBD IS THE BEST :: RBD Boy's :: Cristopher Uckerman-
Idi na: